Hlavní navigace

ATComputers se stala oficiálním distributorem produktů Symantec

[Tisková zpráva] Ostrava, 1. 6. 2007 – Společnost ATComputers, přední distributor IT a největší český výrobce a dodavatel kvalitních počítačů, se s platností od 1. 6. 2007 stává autorizovaným distributorem spotřebitelských produktů Symantec.

Sdílet

V nabídce ATComputers se nově objeví například nejnovější produkt firmy Symantec, komplexní bezpečnostní balík Norton 360. Tento bezpečnostní balík v sobě zahrnuje antivirovou ochranu, ochranu před spywarem, ochranu před phishingem, funkce zjišťování virových nástrojů, ověřování webových serverů, obousměrnou bránu firewall, automatické zálohování a obnovení či zabezpečené úložiště 2 GB online.

Symantec, světový lídr na poli internetové bezpečnosti, nabízí široký výběr bezpečnostních řešení pro jednotlivce i společnosti. Patří mezi přední dodavatele antivirové ochrany, firewallů a virtuálních privátních sítí, správy zranitelnosti, detekce narušení bezpečnosti, internetového obsahu a filtrování zpráv elektronické pošty, technologií vzdálené správy a bezpečnostních služeb pro podniky po celém světě. Značka Symantecu pro produkty spotřebitelské bezpečnosti Norton představuje špičku na trhu produktů spotřebitelské bezpečnosti v celosvětových maloobchodních prodejích a průmyslových oceněních. Společnosti Symantec s ústředím v Cupertinu (Kalifornie, USA), působí po celém světě a má pobočky ve 40 zemích. Další informace najdete na adrese www.symantec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).