Hlavní navigace

ATEN odhaluje pokročilý dvouportový PS/2 KVM Switch s integrovanými kabely

[Tisková zpráva] TAIPEI, TAIWAN, 18. květen 2006 - ATEN International Co. Ltd., přední designer, výrobce a distributor pokročilých spojovacích řešení, dnes oznámil uvedení nového dvouportového PS/2 KVM switche s integrovanými kabely, PETITE CS-62B, který podporuje také reproduktory a mikrofony. Nový switch doplňuje řadu přepínačů PETITE vyráběných společností ATEN, poskytujících maximální spolehlivost připojení klávesnice, myši i monitoru při minimálních nárocích na prostor a jednoduché instalaci .

Sdílet

PETITE CS-62B umožňuje vedle přepínání klávesnice, myši a monitoru přecházet mezi zvukovými porty počítačů. Uživatel tak může s jediným mikrofonem a sadou reproduktorů přepínat mezi dvěma počítači a využívat jejich audio funkce.

“ATEN musel vidět rostoucídůležitost zvukové funkcionality u moderních počítačů,” řekl Kevin Chen, prezident společnosti ATEN International. “ Čím dál více uživatelů chce integrovat jejich audio zařízení, zejména reproduktory a mikrofon, a pracovat s aplikacemi na různých počítačích. Náš nový switch CS-62B jim to umožní jednoduše a za minimální cenu.”

Petite CS-62B KVM switch umožňuje obsluhu dvou počítačů z jednoho video monitoru, klávesnice a myši s rozhraním PS/2, reproduktorů a mikrofonu . Navíc podporuje vysokou kvalitu videa (rozlišení až 2048×1536, DDC2B) a podporu funkcí Microsoft Intellimouse a rolovacího kolečka, které má již většina myší. Přepínač CS-62B poskytuje maximum flexibility a je kompatibilní s běžnými operačnímy systémy (WinXP, WinME, Win2000, Win2003, Win98, NT, Linux).

Přepínač CS-62B je vybaven i kabely pro myš, klávesnici a monitor (1,8m), které usnadňují instalaci i praktické uspořádání pracoviště. Přepínač CS-62B je již běžně dostupný, cena je 1590 Kč. Pro více informací o switchi a možnostech jeho zakoupení kontaktujte distributory v ČR Comar Netline Brno na www.comar.cz nebo Krup Praha na www.krup.cz .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).