Hlavní navigace

Atlas.cz je druhým nejnavštěvovanějším portálem českého internetu

[Tisková zpráva] Praha, 26. října 2006 – Na základě oficiálních statistik společnosti NetMonitor za měsíc září tohoto roku, které byly zveřejněny dne 26. října dopoledne, se portál Atlas.cz umístil na druhém místě v nejvyšší návštěvnosti mezi internetovými portály v České republice. Atlas.cz navštívilo v září více než dva miliony dvě stě tisíc unikátních uživatelů (viz. graf). K tomuto vítězství přispěly zejména služby jako Jízdní řády a ICQ, ale i další služby portálu, které vykazují progresivní růst. Mezi takové patří například zena.atlas.cz, Filmpub.cz nebo nedávno spuštěná personalizovaná hlavní stránka portálu.

Sdílet

„Jsme rádi, že se nám podařilo v měsíčních číslech pokořit konkurenční portály. Ovšem nehodláme usnout na vavřínech, a proto připravujeme řadu zajímavých projektů, díky nimž by se měla naše uživatelská základna i nadále rozrůstat. V brzké době oznámíme ve spolupráci s ICQ další skvělý projekt,“ říká Petr Šnajdr, technický a produktový ředitel Atlas.cz.

Kompletní statistiky NetMonitor jsou k dispozici na adrese: http://netmoni­tor.cz/output­s/2006_09_Net­Monitor_offli­ne_report.pdf

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).