Hlavní navigace

Atlas.cz nabízí připojení k Internetu bez registrace

[Tisková zpráva]

Sdílet

Atlas.cz nabízí připojení k internetu bez registrace

Jako první internetový portál spouští ATLAS.CZ nejjednodušší telefonické připojení k internetu. Vychází tak vstříc uživatelům, kteří čím dál citlivěji reagují na poskytování osobních údajů. Přes ATLAS.CZ se totiž mohou připojit, aniž by vyplňovali jakoukoli registraci, zřizovali si jakýkoli účet. Už si nemusí vymýšlet přihlašovací jméno a heslo, které pravděpodobně jednou stejně zapomenou, ani kamkoli zaznamenávat citlivá data a obávat se jejich zneužití… Přihlašovací jméno je ATLAS, heslo opět ATLAS a také telefonní číslo 971 101 202 si lze zapamatovat bez velikých obtíží.

„Připojení od Atlasu je dalším krokem v přiblížení se potřebám našich uživatelů.“, komentuje novou službu ATLAS.CZ jeho výkonný ředitel Jaroslav Bengl. „Jednodušší už to snad ani být nemůže, stačí si zapamatovat telefonní číslo a slovo Atlas.“

Na připojení k internetu spolupracuje ATLAS.CZ s telekomunikační společností Contactel. „Contactel je profesionálním poskytovatelem internetových služeb a ATLAS.CZ internetovým portálem s dlouhou tradicí. Naše spojení bylo tedy nasnadě.“, říká Jaroslav Bengl. „Jsme potěšeni, že jsme získali důvěru jednoho z nejvýznamnějších portálů na českém trhu, kterým ATLAS.CZ bezesporu je, a věříme, že se naše spolupráce bude dlouhodobě úspěšně rozvíjet,“ poznamenává Michal Čupa, generální ředitel společnosti Contactel.

Podrobné informace o připojení přes ATLAS.CZ naleznete na adrese Pripojeni.atlas.cz

ATLAS.CZ je česká akciová společnost, provozující dlouhodobě druhý nejnavštěvovanější internetový portál v České republice. Atlas.cz spravuje téměř 50 internetových služeb, což jej řadí z hlediska šíře nabídky na první místo mezi českými internetovými portály.