Hlavní navigace

ATLAS.CZ očekává miliontou eMailovou schránku

[Tisková zpráva]

Sdílet

ATLAS.CZ očekává miliontou eMailovou schránku

ATLAS Bezpečný mail zaznamenal za poslední 3 měsíce 90.000 nových schránek. V polovině srpna bude provedena migrace eMailové služby PObox.sk pod křídla ATLASU a celkový počet spravovaných eMailových schránek tak přesáhne 970.000. 

Praha, 15. srpna – ATLAS.CZ věnoval v poslední době velkou pozornost rozvoji Bezpečného mailu – a zájem uživatelů na sebe nenechal dlouho čekat. Za poslední 3 měsíce se počet jeho uživatelů zvýšil o 90.000. V lednu letošního roku navíc proběhla akvizice freemailové služby PObox.sk, která bude dokončena 15. srpna, kdy proběhne převedení eMailových schránek POboxu na servery Atlasu. Celé eMailové adresy uživatelů i stávající služby zůstanou zachovány v plném rozsahu a postupně budou zpřístupňovány nové služby z Bezpečného mailu. Tímto krokem přesáhne počet eMailových schránek spravovaných společností ATLAS.CZ 970.000.

Michal Černík, generální ředitel portálu ATLAS.CZ k tomu uvádí: „Do Bezpečného mailu směřovala v poslední době velká část našich investic. Významně jsme zdokonalili jak funkčnost, tak především bezpečnost. Jsem přesvědčen, že stoupající počet uživatelů této služby je potvrzením naší správné volby.“ Rozvoj této služby i nadále pokračuje. Nedávno byl spuštěn POP3 stahovač, který umožňuje prostřednictvím Bezpečného mailu správu několika poštovních účtů. Zároveň také prochází vývojem filtry pro příjem a odesílání zpráv. Uživatelé tak budou mít ještě lepší kontrolu nad správou a tříděním své eMailové pošty.

Michal Černík předpokládá, že v krátké době přivítají na ATLAS.CZ miliontého uživatele freemailových služeb. Pro tohoto uživatele je připravena speciální cena – klasická poštovní schránka z poctivého pozinkovaného plechu, disponující kapacitou 1 GB (USB flash-disk), schopností ukládat fotografie s rozlišením až 5 Mpx (digitální fotoaparát Konica Minolta Revio KD-510Z  – 5.0 Mpx, 3× optický zoom, SD a MS slot) a dokonalou ochranou proti virům a nevyžádané poště (visací zámek FAB). Jelikož ještě není zákonem schválen elektronický podpis, vydají se zaměstnanci ATLAS.CZ klasickou cestou a miliontému uživateli poděkují svými vlastnoručními podpisy na výherní poštovní schránce.

Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Martin Klofanda
Marketing Manager
eMail klofanda@atlas-as.cz
Mobil +420 731 541 354

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic­.cz
Mobil +420 603 484 227

O ATLAS.CZ, a.s.
ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.