Hlavní navigace

ATLAS.CZ odstartoval na Slovensku

[Tisková zpráva]

Sdílet

ATLAS.CZ odstartoval na Slovensku

Tisková zpráva, Praha, 13. února 2001

Spuštěním slovenského webového portálu www.atlas.sk odstartovala společnost ATLAS.CZ svoji cestu k dobytí trhů ve východní a střední Evropě.

Nejvyšší přidanou hodnotou portálu na adrese www.atlas.sk je poskytnutí širokého spektra ověřených služeb, které však nebudou pouze implementovány do slovenské verze, ale budou neustále přizpůsobovány místním týmem zkušených profesionálů.

www.atlas.sk je nyní jediným plnohodnotným slovenským portálem, který nabízí jednoduché a spolehlivé řešení pro založení a provoz internetového obchodu. Jako jediný také umožňuje založení bezplatného webu a bezplatné mailové schránky neomezenému počtu uživatelů. Součástí portálu a evropským unikátem je vojenská strategická hra Overland, které probíhá v reálném čase.

Na www.atlas.sk také najdou uživatelé slovenského internetu vyhledávací katalog, aktuální zpravodajství, praktické informace (TV program, předpověď počasí), komunikační služby (elektronická pošta zadarmo, SMS brána), prezentační služby (prostor pro webové prezentace zadarmo) a možnost personalizace domovské stránky.

Provozovatel portálu www.atlas.sk, společnost ATLAS.SK, a.s. byla založena v říjnu 2000 a je 100% dceřinou společností ATLAS.CZ, a.s. Doména www.atlas.sk byla získána odprodejem od dřívějšího vlastníka za nespecifikova­nou cenu.

V blízké době společnost ATLAS.CZ zprovozní nový webový portál na Ukrajině a připravuje též postupný vstup do dalších zemí střední a východní Evropy.

ATLAS.CZ, a.s. (http://msn.a­tlas.cz) je česká akciová společnost, provozující přední portál v České republice. Cílem je poskytovat všem uživatelům Internetu rychlé, profesionální a spolehlivé portálové služby v plné šíři a tím jim umožnit snadnou orientaci v Internetu. ATLAS.CZ poskytuje kromě jiného vyhledávání, zpravodajství, personalizaci, freemail, freewebhosting a obchodování (nákupy, aukce).

ATLAS.CZ,a.s.Tel.: +420–2–61001557E-mail: komunikace@atlas-as.cz

Názvy produktů a firem mohou být obchodními značkami jejich vlastníků.