Hlavní navigace

ATLAS.CZ partnerem Red Bull Crashed Ice

[Tisková zpráva]

Sdílet

ATLAS.CZ partnerem Red Bull Crashed Ice

Praha, 10. ledna 2005 – Naše hlavní město čeká ojedinělý závod kombinující bruslení a sjezd. Jde o nový druh adrenalinového sportu, který si získává další a další příznivce. Hradčanské náměstí se promění již tuto sobotu a vy můžete být u toho!

O co vlastně jde? Jedná se o „sjezd na bruslích v ledovém korytu“. Jde o kombinaci bruslení a fourcrossu, což je disciplína, ve které mezi sebou závodí čtyři jezdci v jedné dráze. Dva nejrychlejší postupují do dalšího kola, druzí dva vypadávají. Praha se tak v sobotu 15. ledna 2005 od 18:00 hodin stane čtvrtým evropským městem v historii, které bude tento nekompromisní závod hostit. Samotného závodu se zúčastní i sportovci z Maďarska, Švédska, Slovenska a Francie.

Internetový portál ATLAS.CZ se stal mediálním partnerem tohoto nevšedního závodu a zajišťuje provoz v místě konání závodu v „Atlas media centre“, což je stan který je určen pro novináře. Bude zde zajištěno několik počítačů s připojením na internet a veškerým potřebným vybavením.
O tom, že to ATLAS.CZ se sportem myslí opravdu vážně, svědčí i skutečnost, že se závodu zúčastní sám obchodní ředitel firmy Marek Adamčík.

Pro všechny, kteří nemají možnost přijít na adrenalinový závod přímo na Hradčanské náměstí, zajistí ATLAS.CZ také živý přenos závodu Red Bull Crashed Ice na webových stránkách live.atlas.cz, kde budete moci sledovat průběh závodu živě obrazem i zvukem.

Podrobnější informace o startujících, průběhu připravovaných prací a zajímavostí naleznete na internetové stránce www.redbullcrashe­dice.cz


Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Martin Klofanda
Marketing Manager
eMail klofanda@atlas-as.cz
Mobil +420 777 143 033 

Neopublic s.r.o.
Soňa Trávníčková
Account Manager
eMail sonat@neopublic­.cz
Mobil +420 731 475 481

O ATLAS.CZ, a.s.
ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).