Hlavní navigace

ATLAS.CZ posiluje komunitní služby, koupil Qhodnoceni.cz

[Tisková zpráva] Portál ATLAS.CZ v rámci rozvoje svých služeb koupil komunitní web Qhodnoceni.cz. Stávajícím návštěvníkům Atlas slibuje další rozvoj služeb

Sdílet

Praha, 6. února 2006 – Internetový trh zaznamenává v poslední době rychlý rozvoj. Internet je nejrychleji rostoucím médiem a jeho význam s rozšiřováním internetového připojení dál poroste. Portál Atlas připravuje a uvádí na trh řadu novinek a výrazných změn svých obsahových služeb (Magazín, Žena, Testy, Horoskopy, Autoatlas atd.).

Akvizice Qhodnoceni.cz zapadá do strategie rozvoje komunitních služeb ATLAS.CZ a má posílit služby Pokec.atlas.cz, Fotky.atlas.cz, Seznamka.atlas.cz, Blogy.atlas.cz. Pro Atlas je nejzajímavějším přínosem rozsáhlá databáze fotografií, která je nosným pilířem tohoto portálu, který se orientuje především na profesionální fotografy, jenž se zde nechtějí pouze seznámit, ale mají zde především prostor pro prezentaci vlastních fotografií. Qhodnocení má na 80.000 uživatelů, kteří vloží denně až 1.000 kvalitních fotografií, proto patří tento server i těm nejúspěšnějším serverům, kde je možné objevit začínající modely a modelky. „Jsem přesvědčen, že služba Qhodnocení představuje potenciál, který vhodně doplňuje naší strategii. Jde jak o vlastní rozvoj komunitních služeb, tak o nový, zajímavý prvek, který už na trhu ukázal životaschopnost,“ uvádí Slavomír Vaškovič, ředitel marketingu ATLAS.CZ.

Integrace služby Qhodnocení do služeb portálu ATLAS.CZ bude postupná. Atlas si zároveň ponechá doménu Qhodnoceni.cz.

O ATLAS.CZ, a.s.
ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).