Hlavní navigace

ATLAS.CZ s novým generálním ředitelem

[Tisková zpráva] Společnost ATLAS.CZ, a.s. oznamuje změny na nejvyšším postu. Novým generálním ředitelem je od 1. března 2006 Ing. David Duroň. Do Atlasu přichází se zkušenostmi v oblasti managementu a marketingu.

Sdílet

Praha, 1. března 2006 – Novým generálním ředitelem a členem představenstva společnosti ATLAS.CZ, a.s. se stal Ing. David Duroň (32). Vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor Finance. Působil ve společnosti RadioMobil, GTS Czech, a v Českém Telecomu, a.s. na pozici Výkonného ředitele pro marketing. Po odchodu z Českého Telecomu založil svou vlastní společnost, která se zabývá marketingovým poradenstvím. Spolupracoval s mediálními, kreativními a PR agenturami a mimo jiné také se společností Kofola, kde spolupracoval na projektu vytvoření obchodního modelu obslužnosti zákazníků pro země V4.

Do Atlasu přichází Ing. David Duroň s jasnými cíly: “Atlas.cz dnes patří mezi 3 nejvýznamnější portály v zemi. Mým úkolem bude zvýšit jeho atraktivitu pro zákazníky a posílit tak jeho pozici na trhu“. Nový generální ředitel Atlasu je ženatý, má dvě děti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).