Hlavní navigace

ATLAS.CZ sází na poker

[Tisková zpráva] Portál ATLAS.CZ nezapomíná v rámci rozšiřování svých služeb ani na zábavu. Jeho uživatelé si mohou od dubna vyzkoušet internetovou podobu jedné z nejslavnějších karetních her – pokeru.

Sdílet

Praha, 5. dubna 2006 – Po únorovém startu hry Sudoku, která se setkala s velkým zájmem ze strany návštěvníků portálu ATLAS.CZ, přichází nové lákadlo pro hráče. V sekci hry.atlas.cz mohou pokoušet štěstěnu i prostřednictvím internetové verze hry Poker Texas Hold´em.

V současné chvíli nemá tato hra na českém internetovém trhu konkurenci, jen za dva dny si ji již zahrálo celkem 591 hráčů, ti odehráli 2844 duelů. Za stejné období hry.atlas.cz přilákaly celkově 1462 nových beginerů (neregistrovaní hráči) a 137 nových playerů (registrovaných).

Světově proslulou karetní hru si hráči na portálu ATLAS.CZ zahrají v jedné z jejích nejznámějších verzí – Poker Texas Hold´em. Své síly měří vždy dva soupeři. Vítěz musí vytvořit co nejlepší kombinaci z pěti nejlepších karet, cílem je získat protivníkovy žetony. Hráči mohou hrát neomezený počet kol, po desátém se ovšem sázky zdvojnásobují.

Motivací pro milovníky této karetní hry je i to, že výsledky duelů se zapisují do týdenní ligy a následně i do síně slávy. Pro začátečníky tvůrci připravili podrobnou nápovědu, díky ní se mohou do hry snadno zapojit a po chvíli už hrát i proti zkušenějším soupeřům. Poker Texas Hold´em na hry.atlas.cz má navíc přehledný design, hráč má vlastní kartu s fotografií a osobními údaji, navíc celá hra včetně nápovědy je v češtině.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).