Hlavní navigace

Atlas.cz spustil nový speciál o českých seriálech

[Tisková zpráva] Jste fanoušky českých seriálů? Chcete se o nich dozvědět více, ale nechcete brouzdat z jedné stránky na druhou a pracně vyhledávat informace? Atlas.cz vám v tom pomůže, díky neustálému rozšiřování obzoru u svých služeb vám nyní může nabídnout také celou řadu zajímavostí o českých seriálech, a to pod jednou pokličkou.

Sdílet

Praha, 26. ledna 2006 – Portál Atlas.cz spustil nový speciál, tentokrát o českých seriálech, který je od poloviny ledna k mání v rámci Magazínu zábavy na adrese magazin.atlas.cz v rubrice TV seriály. Návštěvníci zde naleznou veškeré informace týkající se těch, které právě běží v televizi. V současné době jsou to Ulice, Ordinace v růžové zahradě, Četnické humoresky, Rodinná pouta, Náměstíčko. Tato služba je mezi českými portály ojedinělá.

Nový speciál přináší informace hned z několika oblastí, které s českými seriály souvisí. Čtenář si např. může počíst nejen o postavách, jenž tvoří ústřední role daného seriálu, ale rovněž o jejích představitelích. Objektiv speciálu zaostřuje také na samotný děj seriálu, který vás buď pozitivně navnadí k tomu, abyste jej začali sledovat anebo vám ušetří čas, který byste jinak strávili u televize zjišťováním, o čem to vlastně je a nakonec znechuceně přepnuli na jiný kanál. Každý, kdo zameškal některý z již odvysílaných dílů si také může přečíst, co se mezitím událo a nelámat si hlavu s doplňováním souvislostí použitím vlastní fantazie. K nahlédnutí jsou také rozhovory s herci, režiséry, producenty, autory námětu a dalšími lidmi, kteří se na vzniku seriálu podíleli.

Součástí speciálu jsou v neposlední řadě novinky, kde se můžete dočíst vše, co se kolem seriálu v poslední době událo, ať už v souvislosti se sledovaností, novými postavami nebo čímkoliv jiným. Kartička umístěná na dobře viditelném místě vám včas připomene v kolik hodin a na jakém kanálu se který seriál odehrává. K dispozici je také anketa zaměřená na témata, o kterých se poslední dobou v souvislosti se seriály hodně mluví.

Dle stále vzrůstající návštěvnosti je zřejmé, že nový speciál se setkal s velkým ohlasem uživatelů Atlasu. Zásluhy přitom nenese jen velmi dobrá čtivost a obsáhlost jednotlivých článků, ale i každodenní aktualizace, v rámci které se každý den objeví mnoho nových informací o každém seriálu. Kvalita speciálu by se však měla i nadále zvyšovat, do budoucna chystá Atlas např. informace také o chystaných seriálech, aktuality o tom co se odehrává v zákulisí během jejich natáčení a mnoho dalšího.

Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Slavomír Vaškovič
Marketing Director
eMail vaskovic@atlas-as.cz
Mobil +420 731 541 387

Neopublic s.r.o.
Michaela Hajná
eMail michaelah@neo­public.cz
Mobil +420 731 475 481

O ATLAS.CZ, a.s.
ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).