Hlavní navigace

Atlas.cz uzavřel s Prima TV partnerství na velkém televizním projektu

[Tisková zpráva] Portál Atlas.cz zastřeší oficiální webovou prezentaci prestižního soutěžního pořadu na Primě "Ber nebo neber".

Sdílet

Praha, 16. ledna 2007 – Portál Atlas.cz se stal partnerem nového projektu televize Prima.

Účelem spolupráce je kompletní internetové zastřešení české podoby jedné z momentálně nejúspěšnějších zábavních show světa, která v zahraničí nese název „Deal or no Deal“. “Pro Atlas.cz je kooperace na této úspěšné soutěži prestižní záležitost. Jsme rádi, že na realizaci české verze tohoto v zahraničí velmi úspěšného formátu bude spolupracovat právě Atlas.cz, “ sdělil David Duroň, generální ředitel společnosti Atlas, a.s.

Novou televizní show uvede televize Prima na obrazovky poprvé už v únoru letošního roku. Začlenění související webové prezentace do struktury portálu Atlas.cz pozitivně ovlivní dostupnost informací o tomto projektu a přispěje tak ke zvýšení zájmu ze strany široké veřejnosti. “Spolupráce Atlas.cz a televize Prima spočívá zejména v online internetové podpoře soutěže, ve které se hraje každý týden až o 5 milionu korun,” uvedl marketingový ředitel PRIMA TV, Jan Muller. “Na stránkách Atlas.cz budou moci diváci naší soutěže najít spoustu materiálů ke stažení, zahrát si hru, dozvědět se různé zajímavosti týkající se soutěže“ dodal Muller.

Více informací o soutěži je k dispozici na adrese: http://prepni­.atlas.cz/novin­ky/98638-vynikajici-soutezni-hra-poprve-v-cr.aspx