Hlavní navigace

Atlas.cz v květnu opět s milionem uživatelů

[Tisková zpráva]

Sdílet

ATLAS.CZ v květnu opět s milionem uživatelů

Praha, 24. 6. 2004 – Internetový portál Atlas.cz v minulém měsíci na svých stránkách opět potvrdil rostoucí trend návštěvnosti. Dle oficiálního auditu na Atlas.cz zavítalo v květnu rekordních 1 061 251 unikátních uživatelů, kteří si zobrazili téměř 32 milionů stránek. Jeden z největších portálu tak oslovil 28,9% z celkové internetové populace

Atlas.cz již dávno není „jen“ vyhledávač, ale nabízí také velké množství služeb. Špičkou na českém internetu jsou například mapy.atlas.cz. Ty po rozsáhlé inovaci obsahují mimo jiné podrobné mapy 210 měst a obcí a unikátní ovládání s plynulým pohybem po mapě. Atlas.cz se ale může pochlubit i největším prodejním portálem osobních automobilů auto.atlas.cz, kde uživatelé naleznou nejširší nabídku vozů za nejlepší ceny. Kromě toho je kladen velký důraz na kvalitní zpravodajství. Zpravy.atlas.cz jsou nyní, jako důležitá součást obsahu, poutány na domovské stránce portálu. Svým čtenářům kromě aktuálních informací z domova i ze světa přináší i speciální přílohy, týkající se významných sportovních nebo společenských událostí. Aktuální je například příloha EURO 2004 na adrese fotbal.atlas.cz. Na začátek srpna připravuje Atlas.cz pro své uživatele speciál k příležitosti konání Olympijských her v Aténách.

ATLAS.CZ, a.s. je česká akciová společnost provozující historicky druhý český internetový portál ATLAS.CZ. Ten na adrese www.atlas.cz nabízí širokou paletu kvalitních a přitom uživatelsky přívětivých služeb – od vyhledávání a katalogu firem, přes e-mail či připojení k internetu až po prodej automobilů nebo letenek přes internet.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).