Hlavní navigace

ATLAS.CZ vylepšil další službu, se kterou si nejen ženy přijdou na své

[Tisková zpráva] Portál ATLAS.CZ přichází s dalším vylepšením svých služeb. Svou pozornost tentokrát obrátil k ženám, kterým je určena služba Žena.atlas.cz. Ta nabízí řadu novinek, které ženám dosud na internetu chyběly.

Sdílet

Praha, 21. února 2006 – Pravidelný návštěvník služby Žena.atlas.cz si hned na první pohled povšimne zcela přepracovaného designu, který mimo jiné usnadní přehled a orientaci na webu. Struktura rubrik byla rozšířena o mnoho nových témat, které jsou nyní více konkrétní. Obsah služby Žena.atlas.cz nyní připravuje samostatná redakce, která se tak mnohem lépe může orientovat na své čtenářky.

Kromě vylepšení stávajících rubrik přichází ATLAS.CZ s novinkami, které návštěvnicím internetu zatím chyběly. Jedná se zejména o Lunární diáře (Krása a Dieta), kterém jsou pro čtenářky průvodcem působícími lunárními energiemi. Pomohou zvolit správné kroky v cestě za krásou a štíhlou linií a to den po dni.

Inspirací pro krásu také může být nový Diář krásy v němž modelky popisují, co dělají každý den pro udržení či vylepšení krásy svého těla. Články jsou věnovány nejrůznějším postupům, které se známým osobnostech osvědčily při pokusech o zhubnutí, což nepochybně zaujme mnoho žen.

Velkým překvapením jsou Erotické povídky v rubrice Sex a vztahy. Návštěvnice služby Žena.atlas.cz zde každý týden naleznou jeden nový příběh nabitý vášní a smyslností.

Rozdělení rubrik se nyní sestává z osmi základních témat (Sex a vztahy, Celebrity, Móda a trendy, zdraví, Štíhlá linie, Děti, Domov a rodina, Lunární diář), které obsahují ještě další podkapitoly. Každá žena si tak přijde na své. Dočte se například o všem, co souvisí s láskou a partnerskými vztahy, jak vylepšit účes či jak správně pečovat o pleť, jak pečovat o zdraví těla i duch, jak efektivně a v krátké době zhubnout. Jsou zde rovněž rozhovory se slavnými osobnostmi, tipy na vylepšení bydlení, kulinářské tipy, poutavé příběhy ze života atd.

Mezi další novinky, kterými byla služba Žena.atlas.cz obohacena patří Speciály, jenž mají sezónní nebo tématický charakter. Čtenáři zde také mají možnost vyhrát nejrůznější ceny ve vědomostních soutěžích, např. lístky do kina. Nově přibyl i Editorial, který vás pravidelně seznámí s tím, co nového se na Žena.atlas.cz chystá. Další zajímavou novinkou je Muž dne, návštěvnice budou moci nejen každý den obdivovat krásu jiného mužského těla, ale dokonce budou moci tuto fotografii dále zaslat jako pohlednici.

Obsah služby bude pravidelně aktualizován, tak aby denně vyšlo několik nových článků. Služba Žena.atlas.cz existuje již přibližně rok, od počátku byla jednou z nejrychleji rostoucích služeb Atlasu. Už nyní, pár dní po spuštění nové verze přibývají další návštěvnice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).