Hlavní navigace

Atlas.cz vylepšuje Horoskopy

[Tisková zpráva] Portál Atlas.cz přináší další vylepšení své úspěšné a čím dál populárnější služby Horoskopy, která se nachází na adrese horoskopy.atlas.cz a díky níž se mohou návštěvníci Atlasu každý den těšit na aktuální předpovědi hvězd.

Sdílet

Horoskopy na Atlasu nabízejí podrobné denní astrologické předpovědi pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, zvlášť pro muže a ženy. Ti, kteří více než hvězdám věří kartám, mohou dát přednost předpovědím z tarotových karet. Tato služba byla původně uvedena již koncem srpna 2005, nicméně díky velké oblibě se již brzy dočkala několika zajímavých změn. Nová verze oproti původní navíc zahrnuje např. výpočet pro partnerské shody dvou znamení, denní vztah k ostatním znamením v 5 různých oblastech (partner, šéf, úředník, rodič, učitel) a také např. denní erotický horoskop.

„Jedná se o velmi populární službu na internetu. Od doby, co byla uvedena původní verze se tato služba stala velmi oblíbenou zejména u žen nad 35 let a v současné době ji navštěvuje 8000 uživatelů denně,“ říká produktový manažer Atlasu Jiří Lahvička.

Statistické informace prozrazují, že služba je navštěvována zejména mezi 8 a 9 hodinou ráno, ze dnů je nejsilnější pondělí. Nejčastěji sledovaným znamením je Beran.