Hlavní navigace

Atlas firem má již přes 2 milionů záznamů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Atlas firem má již přes 2 milionů záznamů

Atlas firem na portálu Atlas.cz je nejrozsáhlejší databází podnikatelských subjektů na českém internetu. Pro malé a střední společnosti představuje jednu z nejdostupnějších forem propagace.

Praha, 2. března 2005 – Atlas.cz doplnil svůj Atlas firem o databázi podnikatelských subjektů, kterou získal z veřejných zdrojů a doplnil ji informacemi z komerčních databází. Atlas firem tak dnes obsahuje více než 2.100.000 pod­nikatelských subjektů, mezi kterými mohou uživatelé portálu Atlas.cz najít přesně tu firmu, kterou potřebují. Firmy v katalogu je možné hledat nejen podle názvu, ale také podle předmětu podnikání nebo podle geografického umístění.

Katalog internetových odkazů na Atlas.cz je rozčleněn do 3.500 kategorií, z nichž 1.300 je určeno pro firemní zápisy. Rozčlenění zápisů do katalogu je prováděno ručně administrátory katalogu, čímž je zabezpečeno správné zařazení všech odkazů. Uživatelé katalogu tak mohou velmi přehledně a rychle najít tu firmu, kterou právě potřebují.

Aktuálnost databáze je zabezpečena pravidelnou měsíční aktualizací, která probíhá ze 40 různých datových zdrojů, jako jsou například obchodní rejstřík, registr plátců DPH, smluvně získaná data od partnerů nebo individuálně zpracované informace. Atlas.cz důsledně dbá na to, aby všechna data byla zveřejňována v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů.


Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Martin Klofanda
Marketing Manager
eMail klofanda@atlas-as.cz
Mobil +420 777 143 033 

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic­.cz
Mobil +420 603 484 227

O ATLAS.CZ, a.s.
ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).