Hlavní navigace

Atlas končí s IDOSem

[Tisková zpráva] (Praha, 29. srpna 2007) 11. září 2007 končí spolupráce Atlasu se společností Chaps, provozovatelem služby Idos, se kterou Atlas v minulosti spolupracoval v oblasti jízdních řádů, a také zajišťoval obchodní zastoupení.

Sdílet

Tento týden obdržela společnost Atlas.cz výpověď smlouvy od provozovatele Idosu. „Vítáme ukončení této spolupráce a uzavření jedné velké kapitoly, která se jmenovala Jízdní řády. Zejména naše obchodní partnery zaskočila krátká 14 denní výpovědní lhůta a nejasnost, co bude dál. Proto jsme pro všechny klienty připravili alternativní mediální plány, které jsme již odeslali a většina klientů je již dokonce i akceptovala.“ uvádí David Duroň, generální ředitel Atlas.cz.

Pro Atlas, její uživatele ani klienty ukončení spolupráce s Idosem nemá prakticky žádný vliv. „Důležitá je pro nás kvalita služby našim klientům. Atlas má spoustu zajímavých mediálních ploch, které dokáží IDOS nahradit“ doplňuje obchodní ředitelka společnosti Atlas.cz, Zdeňka Tučková.

Ukončením této spolupráce končí také éra spekulací spojených s Idosem na Atlasu. Atlas má tak dostatečný prostor věnovat se své vlastní strategii, která bude představena začátkem září.

„Myslím, že internetový trh čeká rušný podzim. Jeden z těch, který proti službě nejvíce zbrojil, zřejmě otočil a podlehl kouzlu návštěvnosti“, dodal závěrem Duroň.