Hlavní navigace

ATLAS nejrychleji rostoucím portálem

[Tisková zpráva] Portál Atlas.cz se v posledních třech měsících stal nejrychleji rostoucím českým portálem. V době od září do prosince stoupla jeho týdenní návštěvnost o 40%.

Sdílet

Praha, 20. prosince 2005 – Portál Atlas.cz zaznamenal výrazné zvýšení návštěvnosti v rozsahu tří měsíců (září – prosinec). Nárůst zaznamenaly v této době i ostatní portály, např. Centrum.cz o 13%, Seznam.cz o 27%. Za výrazným zvýšením týdenní návštěvnosti Atlasu, a to až o 40%, stojí dle Slavomíra Vaškoviče, ředitele marketingu společnosti Atlas.cz, a.s. mimo jiné i řada nových služeb: „V posledních měsících jsme spustili řadu novinek, např. Horoskopy a Testy, které lákají stále více nových uživatelů, naši věrní návštěvníci jistě přivítali vylepšení některých oblíbených služeb, jako Pokec nebo Zprávy. Musíme však přiznat, že určité procento nových návštěvníků nám přivedla i úspěšná podzimní kampaň.“ Tento trend spouštění novinek bude pokračovat i v následujícím čtvrtletí: „Chystáme řadu dalších nových, velmi příjemných a velmi užitečných služeb. Mimo jiné si na své přijdou fanoušci motorismu. Více však prozrazovat nebudu…,“ dodává Slavomír Vaškovič.

Portál Atlas.cz zaznamenal úspěch i v meziročním nárůstu podílu na trhu vyhledávacích služeb. Udržel si podíl 7% a předstihl tak Centrum.cz, jež propadl z osmi na pět procent. Uvádí to projekt Navrcholu.cz.

Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Slavomír Vaškovič
Marketing Director
eMail vaskovic@atlas-as.cz
Mobil +420 731 541 387

Neopublic s.r.o.
Michaela Hajná
eMail michaelah@neo­public.cz
Mobil +420 731 475 481

O ATLAS.CZ, a.s.
ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).