Hlavní navigace

ATLAS spouští betaverzi nového e-mailu

[Tisková zpráva] Již dnes si může každý vyzkoušet betaverzi nového e-mailu na Atlasu. Přináší inovovanou podobu e-mailových služeb s vyšším uživatelským komfortem a novými funkcemi.

Sdílet

Praha, 5. června 2007 – Spolu s novou podobou webového rozhraní mohou uživatelé e-mailových účtů zvolit alternativní doménu ´mujmail.cz´, která doplňuje stávající ´atlas.cz´. Již dříve uvedenou, ale dosud unikátní funkcí mezi českými freemaily je automatické zvyšování kapacity 1GB schránek za každý den, kdy uživatel do schránky přistoupí. E-mailová schránka tak roste spolu s tím, jak ji uživatel využívá.

K vyššímu uživatelskému komfortu přispěje nejen nový modernější design, ale také možnost náhledů obrázků ve zprávách, automatické ukládání rozepsaných textů, ovládání pravým tlačítkem a přesun zpráv myší do libovolné složky nebo fulltextové vyhledávání ve zprávách.

„Při návrhu nové podoby e-mailu Atlasu jsme vycházeli z potřeb uživatelů,“ říká produktový manažer služby Atlas/E-mail Jan Kuneš. "Nový webmail tak nabízí jednoduché a praktické ovládání v kombinaci s užitečnými funkcemi. Ode dneška je pro naše uživatele dostupný ve fázi betatestování, kterého se může zúčastnit každý, kdo projeví zájem a vejde se do týdenního limitu testerů.“

Betaverze je dostupná na adrese: http://beta.ma­il.atlas.cz/. Více informací o novém webmailu najdou uživatelé také na blogu zaměstnanců Atlasu, který byl spuštěn na adrese http://atlasa­ci.blog.lupa.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).