Hlavní navigace

ATLAS vrací svůj e-mail o dvacet let zpět!

[Tisková zpráva] Pamětníci a příznivci starých časů zajásají: nastavení retroskinu "Nostalgie", evokujícího počítače z osmdesátých let minulého století, jim umožní ostrá verze e-mailu na portálu ATLAS.CZ, která odstartovala v pondělí 2. července.

Sdílet

Praha, 11. července 2007 – Nový e-mail přináší zcela inovovanou podobu s vyšším uživatelským komfortem a mnoha moderními funkcemi. S novou tváří mohou majitelé e-mailových schránek zvolit rovněž alternativní doménu mujmail.cz, která doplňuje stávající atlas.cz.

Portál nabídne atraktivnější celkový design, volitelné skiny a kvalitnější fulltextové vyhledávání. „Alternativní vzhledy jsou pro naše uživatele třešinkou na dortu,“ říká manažer produktového týmu Atlas.cz, Jan Kuneš. „Pro nás je spíše důležité jednoduché a praktické ovládání v kombinaci s užitečnými funkcemi. V průběhu veřejného betatestu bylo 70 až 80 procent reakcí pozitivních, zbývající byly především konstruktivní připomínky. To nás naplňuje optimismem při očekávání, která do nové podoby e-mailu na Atlasu vkládáme.“

Uživatelé rovněž uvítají náhledy obrázkových příloh ve zprávách, automatické ukládání rozepsaných textů, přesouvání zpráv do libovolné složky myší a ovládání nejpoužívanějších funkcí přes její pravé tlačítko. Dosud unikátní funkcí mezi českými freemaily je už od spuštění betaverze 5. června automatické zvyšování kapacity 1GB schránky za každý den, kdy uživatel do schránky přistoupí. Jeho e-mail tak roste spolu s tím, jak ji využívá.