Hlavní navigace

Atollon představuje novou generaci nástroje Fisherman

[Tisková zpráva] Společnost Atollon, dodavatel řešení pro CRM a automatizaci provozu kanceláře, představuje řešení Atollon Fisherman pro eRecruitment. Atollon Fisherman je ucelené řešení pro řízení procesu získávání nových zaměstnanců, od inzerce na pracovních serverech, až po hodnocení přijímacích pohovorů a databázi uchazečů.

Sdílet

Atollon Fisherman je komplexní systém, sloužící k automatizaci všech úrovní procesu vyhledávání lidských zdrojů a přijímání nových zaměstnanců. Produkt je postaven na technologiích Web 2.0 (Adobe Flex aj.), které umožňují jeho snadné přizpůsobení konkrétním potřebám jednotlivých klientů. Atollon Fisherman, mimo jiné, disponuje funkčními moduly jako jsou databáze uchazečů, pokročilé vyhledávání (vč. e-mailové komunikace a obsahu životopisů), volná místa a výběrová řízení, inzerce a extranet pro uchazeče, temporary management, objednávky práce, vykazování a reporting.

Přehled základních vlastností produktu Fisherman:
  • Inzerce a extranet pro uchazeče,
  • specializovaná databáze přizpůsobená potřebám při získávání uchazečů,
  • reporting,
  • nastavení systému dle potřeb uživatele,
  • uživatelsky přívětivé prostředí (Web 2.0 rozhraní),
  • rychlé načítání a chod aplikace ve webovém prohlížeči,
  • provoz jako služba, bez instalace a pořizování hardwaru.

Stejně jako všechny produkty Atollonu lze i Fisherman implementovat buď jako aplikaci, instalovanou na hardwaru klienta, nebo systém provozovat jako službu prostřednictvím zabezpečeného internetového připojení. Implementace řešení probíhá u každého zákazníka na základě jeho individuálních potřeb a požadavků pro nastavení. Naším cílem bylo vytvořit funkční nástroj, který zefektivní a urychlí proces získávání nových pracovníků. Oddělení lidských zdrojů či specializované agentury dlouhodobě čelí nedostatku kvalifikovaných pracovníků. Náš nástroj by jim měl pomoci zefektivnit komunikaci s uchazeči a vytěžit maximum z evidovaných dat, včetně e-mailové komunikace, dokumentů, dotazníků, apod. říká Jan Šafka, ředitel společnosti Atollon. Naší filosofií je maximální zjednodušení firemních řešení tak, aby s nimi mohli bez problémů pracovat i technicky méně zdatní uživatelé. Fisherman je skvělým příkladem takové aplikace. Jeho přehledné grafické prostředí nabízí propracovanou strukturu při zachování jednoduchého ovládání.

Mezi zákazníky společnosti Atollon patří řada významných personálních agentur. Nejnovější generaci aplikace Fisherman se již rozhodly nasadit například společnosti Axial a Advanced Search.

Více informací o řešení Fisherman je k dispozici na adrese www.atollon.cz/cs/re­cruitment-software, videoukázky práce s programem jsou připraveny na www.atollon.com/cs/tu­torials.