Hlavní navigace

ATP Masters Series na stanici NOVA Sport

[Tisková zpráva] Předposledním podnikem letošní série Masters, který vysílá stanice NOVA Sport, je turnaj BNP Paribas Masters v Paříži. Tento turnaj je již tradičně poslední šancí získat body a kvalifikovat se na Shanghaiský finálový turnaj mistrů.

Sdílet

Praha 23. října 2008 – Pařížský turnaj je mnohými považován za nejprestižnější podnik celé série Masters. I letos se na něm objeví plejáda nejlepších světových tenistů, kteří mají účast na turnaji mistrů jistou, ale i těch, kteří ještě usilují o zisk posledních bodů, které by jim k účasti ve finále celé série pomohly.

O své první vítězství v Paříži bude usilovat hned 8 tenistů ze současné první světové desítky, kromě vítězů z let 2007, resp. 2006, Argentince Nalbandiana(8) a Rusa Daviděnka(6). Dosavadní skvělé výsledky, včetně vítězství na turnaji série Masters v Madridu, kde vyřadil v semifinále Rogera Federera, bude chtít potvrdit Skot Andy Murray, vítěz čtyř letošních turnajů série ATP. Velkou motivaci bude mít, kromě Rafaela Nadala, kterému se nepodařilo zvítězit na domácí půdě v Madridu, i Tomáš Berdych, vítěz Pařížského turnaje z roku 2005.

Špičkový tenis před skvělou diváckou kulisou a za účasti českých tenistů můžou diváci v přímých přenosech na stanici NOVA Sport sledovat od 27.10. do 2.11. 2008.