Hlavní navigace

ATP Masters Series pokračuje turnajem z Madridu

[Tisková zpráva] Halová tenisová sezona je v plném proudu a na obrazovky Galaxie sport se po více než měsíční pauze vrací přímé přenosy ze série ATP Master. Tentokrát zavítáme do španělského Madridu, kde se od pondělí 15. října koná v pořadí již osmý turnaj této prestižní série.

Sdílet

V Hradci Králové 11. října 2007 – Mutua Madrileña Masters Madrid je nejmladším turnajem ze série ATP Masters. První ročník se tu hrál teprve v roce 2002, kdy se do závěrečných bojů probojoval Jiří Novák. Bývalý český reprezentant bohužel k finálovému utkání kvůli zranění nenastoupil a titul připadl jeho soupeři André Agassimu. V loňském roce se zde ve velkém stylu představila současná světová jednička Roger Federer. Při cestě za ziskem titulu neztratil ani jeden set a ve finále doslova převálcoval Chilana Fernanda Gonzalese. Podaří se mu letos titul obhájit?

Rychle se blíží závěr sezony a hráči kolem osmé příčky žebříčku ATP Race budou potřebovat každý bod, aby oživily šance na účast na Turnaji mistrů. Jedním z nich je i česká jednička Tomáš Berdych, kterému v současné době patří jedenáctá pozice, ale na poslední postupovou ztrácí pouhých deset bodů.

V Madridu se představí také Radek Štěpánek. Přímými přenosy Vás budou provázet komentátoři Galaxie sport Tomáš Borovec, Martin Pouva a Jozef Havrilla. Sledujte další turnaj ze série ATP Masters na Galaxii sport!