Hlavní navigace

Poslední týden letní výprodejové aukce na e-shopu Datart.cz

[Tisková zpráva] Již tuto neděli končí rozsáhlý aukční výprodej skladového zboží, připravený pro návštěvníky e-shopu Datart.cz v souvislosti se stěhováním centrálního skladu tohoto prodejního řetězce.

Sdílet

Síť prodejen spotřební elektroniky Datart v současnosti stěhuje svůj centrální sklad do nových prostor, více vyhovujících zvýšeným nárokům na skladové hospodaření, které klade provoz skutečně moderního obchodního řetězce. Při této příležitosti byla během tohoto léta podstatně rozšířena aukční nabídka v rámci nabídky e-shopu Datart.cz o zboží ze starého skladu, které již z nejrůznějších důvodů nemůže být uvedeno do běžného prodeje.

Jedná se výhradně o plně funkční zboží s poškozenými obaly či s kosmetickými závadami. Na veškeré zboží z aukcí se vztahuje roční záruka a jsou zde k nalezení jak velké černé a bílé spotřebiče – televizory, pračky, myčky, sporáky, tak i notebooky či menší přístroje typu notebooků, vysavačů či telefonů. Zboží v aukcích se prodává s cenami v průměru o 60% nižšími oproti konkurenčním internetovým obchodům; běžná aukce trvá v průměru 8 dní. Zhruba 30% kupujících ale využívá i funkci „Kup hned“, která jim umožní získat zboží okamžitě, za cenu o něco vyšší, ovšem bez čekání na výsledek aukce.

K aukcím na webu Datart.cz vede buďto odkaz z titulní stránky e-shopu, nebo přímá internetová adresa aukce.datart.cz. Každý den probíhají dvě uzávěrky aktuálních aukcí, a to ve 12.30 a ve 20.30. Přihazovat k ceně je možné ručně či pomocí Automatických příhozů, které samočinně navyšují zákazníkem nabízenou částku až do výše, kterou si sám určí. Účastníci aukcí jsou zároveň e-mailem informování o příhozech ostatních zájemců.