Hlavní navigace

Aukro.cz: lednové výprodeje hlavně u profesionálních prodejců

[Tisková zpráva] V lednu nejvíce zlevňuje zimní zboží, dětské hračky nebo například šperky, a to nejen v kamenných obchodech, ale také u profesionálních prodejců nabízejících své zboží prostřednictvím nákupní galerie Aukro.cz. Lednové slevy dosahují každoročně až 70 procent.

Sdílet

Tradičně nejsil­nější kategorií s více než pěti tisíci položkami, ve které mohou lidé najít největší slevy, je oblečení a doplňky. Největší slevy nabízejí obchodníci podobně jako v kamenných obchodech u sezónního zboží jako jsou např. zimní bundy, lyžařské nebo snowboardové oblečení či zimní sportovní vybavení. „Druhou nejsilnější kategorií se akčními cenami zboží není překvapivě elektro, ale dům a zahrada, kde se nabízí  mimo jiné vybavení do bytu a nábytek. Pro kategorii elektro bylo nejsilnější období vánočních nákupů,“ vysvětluje David Vychytil. 

Výrazné slevy jsou i v kategorii dětských hraček, kde slevy dosahují v průměru 35%, a v kategorii šperky a hodinky. „Šperky patří mezi oblíbené zboží. V minulých letech byla průměrná sleva v lednových výprodejích 50%,“ dodává Vychytil. Výhodně lze v lednu nakoupit také kosmetiku, její povánoční slevy se dlouhodobě pohybují kolem 30 %.

V nákupní galerii Aukro.cz prodává pře pět tisíc profesionálních prodejců, jejich zboží je nové a se zákonnou zárukou. Podle dat nákupní galerie Aukro.cz nabízejí profesionální prodejci slevy v průběhu celého roku, v lednu však bývají jejich slevy ještě výraznější. „Kromě slev nabízejí někteří prodejci ke svému zboží také dárky k nákupu nebo množstevní slevy,“ říká David Vychytil, provozní ředitel nákupní galerie Aukro.cz.