Hlavní navigace

Aukro.cz má 250 000 Uživatelů

[Tisková zpráva] Největší online aukční síň v České republice má již více než 250 000 Uživatelů. Ti v roce 2006 prodali přes 24,5 mil. položek za cenu více než 278 milionů Kč. Každá čtvrtá aukce končí úspěšným prodejem.

Sdílet

Aukro umožňuje uzavíraní transakcí online. Slouží k rychlému a bezpečnému obchodování na internetu. Uživatelé Aukra se mohou účastnit klasických aukcí, kde vítězí ten, kdo nabídne nejvyšší sumu. Stále populárnější se však stávají aukce s možností „Kup teď“. V těchto aukcích je cena pevná a zákazníci mohou produkt koupit ihned – pouze jedním klikem myši. Tato forma aukcí je vhodná zejména pro prodej nového zboží.

Příklad Aukra dokazuje, že i v ČR význam online obchodování neustále roste a je čím dál oblíbenější. Jen v únoru vystavili jeho Uživatelé více než 24 000 aukcí denně. Přes 136 000 z nich skončilo úspěšným prodejem. O rok dříve to bylo 46 000.

Aukro je součástí skupiny QXL, do které patří také největší polská (www.allegro.pl), ruská (www.aukro.ru), ukrajinská (www.aukro.com.ua) a maďarská (www.teszvesz.hu) online aukční síň.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).