Hlavní navigace

AUKRO SLAVÍ TŘETÍ NAROZENINY

[Tisková zpráva] Již třetím rokem působí na českém internetovém aukčním trhu Aukro.cz. Během své krátké existence zaujalo pozici jedničky a to jak v počtu aktivních Uživatelů, běžících aukcí tak i vystavených předmětů.

Sdílet

K 15.8. je na Aukru zaregistrováno 125 000 Uživatelů, 100 000 denně běžících aukcí a přes 200 000 vystavených předmětů. Velmi důležitou informací pro Prodávající je fakt, že úspěšnost skončených aukcí je více než 20%. V praxi to znamená, že každá pátá aukce končí úspěšným prodejem. Českým Prodávajícím se tak nabízí zcela unikátní obchodní platforma s vysokou efektivitou prodeje.

Snahou Aukra je nejen prosazení se ve světě obchodu a podnikání, ale také pomoci tam, kde je to potřeba. Aukro ve spolupráci s Adrou(dražily se osobní věci Petra Čecha), Českým rozhlasem, Fondem ohrožených dětí, Kapkou naděje a Nadací Terezy Maxové uskutečnilo řadu charitativních aukcí. Poděkování patří především Uživatelům, kteří se do těchto aukcí zapojili a svými finančními prostředky tak pomohli těm, kteří to potřebují.

V současné době Aukro společně s UNICEF připravuje charitativní aukci, jejíž výtěžek bude věnován na očkovací programy dětí v rozvojových zemích.

Posláním Aukra je nejen upevňování své pozice na internetovém trhu, ale především neustálé zkvalitňování svých služeb, které splňují nároky Uživatelů a zajišťují jim tak vysokou úroveň kvality.

Své Uživatele chápe Aukro jako své partnery, pro které chce být preferovaným a vyhledávaným místem na internetovém trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).