Hlavní navigace

Auriga Systems pomáhá chránit elektronickou poštu České spořitelny

[Tisková zpráva] Společnost Auriga Systems, dodavatel ICT řešení a služeb v oblasti informační bezpečnosti, dodala a pomohla implementovat antivirové řešení ESET Mail Security pro MS Exchange ve společnosti Česká spořitelna. Implementační pomoc spočívala v konzultacích a dodání specifického know-how souvisejícího s produktem.

Sdílet

Ing. Miroslav Dvořák, architekt bezpečnostních systémů IT Česká spořitelna, dodává: „Volbě správného řešení pro ochranu Exchange serverů předcházelo důkladné testování řešení dostupných na našem trhu. Z těchto testů vyšel vítězně právě produkt společnosti ESET, který splnil požadovaná kritéria. Společnost Auriga Systems nám pak řešení dodala a pomohla implementovat.“

O společnosti Auriga Systems s.r.o.
Auriga Systems (oceněna jako „Skokan roku“ společnosti ESET) je poskytovatelem služeb a řešení z oboru informačních a komunikačních technologií s orientací na oblast informační bezpečnosti. Společnost spolupracuje s předními dodavateli bezpečnostních technologií na trhu, jako jsou ESET, McAfee, F-Secure, Symantec, TrustPort a další.

O řešení ESET Mail Security pro MS Exchange
Řešení od firmy ESET, světového producenta bezpečnostního software, nabízí antispamovou, antivirovou a antispyware ochranu, přičemž je chráněna také transportní vrstva SMTP. Podporuje poštovní servery Microsoft Exchange Server 2007, Microsoft Exchange Server 2010 a je zpětně kompatibilní s verzemi Microsoft Exchange Server 5.5, 2000 a 2003.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).