Hlavní navigace

Auriga Systems uzavřela strategické partnerství s Mainstream Technologies

[Tisková zpráva] Společnosti Auriga Systems, dodavatel ICT řešení a služeb v oblasti informační bezpečnosti a Mainstream Technologies, která patří mezi významné poskytovatele profesionálních a odborných konzultací v oblasti IT, se dohodly na dlouhodobé spolupráci. Partnerství se týká zejména spolupráce v oblasti implementace řešení založených na portfoliu Microsoft.

Sdílet

Ing. Jiří Mrnuštík, ředitel společnosti Auriga Systems dodává: „Partnerstvím se společností Mainstream Technologies jasně deklarujeme cíl naší společnosti být nejen dodavatelem technologií, ale především konzultačním partnerem našim zákazníkům“.

O společnosti Auriga Systems s.r.o.
Auriga Systems je poskytovatelem služeb a řešení z oboru informačních a komunikačních technologií s orientací na oblast informační bezpečnosti. Společnost spolupracuje s předními dodavateli bezpečnostních technologií na trhu, jako jsou McAfee, ESET, F-Secure, Symantec, TrustPort a další.

O společnosti Mainstream Technologies, s.r.o.
Cílem společnosti je být důvěryhodným partnerem v oblasti informačních technologií a dodávat vždy služby, které pro zákazníka představují řešení, ať v oblasti rozvoje jejich prostředí, tak i v oblasti odstraňování potíží a následných opatření.