Hlavní navigace

AutoCont oceněn jako nejlepší partner roku 2009 společnosti VMware

[Tisková zpráva] (Ostrava, 20. dubna 2010) – Společnost AutoCont CZ a.s. byla oceněna jako nejlepší Partner roku 2009 společnosti VMware. Titul nejlepšího partnera roku 2009, statut nejvyšší certifikace VMware Premier Partner, kompetence VMware Authorized Consultant a stovky realizovaných referencí napříč všemi segmenty potvrzují výhradní postavení společnosti AutoCont na trhu virtualizace serverů a desktopů.

Sdílet

Slavnostní předání proběhlo 8. dubna 2010 v rámci „Partnerského dne společnosti VMware“. Setkání se uskutečnilo v prostorách hotelu Therme Laa v rakouském městečku Laa an der Thaya. AutoCont převzal ocenění z rukou Ondřej Vlacha, Partner Business Managera pro Českou republiku, a Andrzeje Kontkiewicz, Regional Presales Manager for Eastern Europe, který k tomuto dodává: „Vnímáme velice pozitivně vyváženost přístupu AutoContu ke koncovým zákazníkům všech velikostí, od těch největších, přes střední až po ty nejmenší. Oceňujeme roli jednotlivých Regionálních obchodních center za jejich přínos a komplexní přístup k virtualizaci s VMware. Přeji AutoContu ať i v letošním roce zúročí své odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti a společně s námi se bude podílet na růstu virtualizační­ho trhu.“

Společnost AutoCont dosáhla jako první a jediná v České republice úrovně VMware Solution Provider Premier Partner a kompetence VMware Authorized Consultant. AutoCont se tak stal jednou ze čtyř společností v regionu CEE (Central and Eastern Europe, čítajícím 19 zemí), kterým se podařilo získat tuto nejvyšší VMware certifikaci. Status Premier Partnera je zárukou pro zákazníky, že při návrzích a realizaci virtualizačních řešení spolupracují s profesionálním dodavatelem té nejvyšší úrovně.

„Virtualizace je nejen módní slovo, ale také způsob řešení, jak zákazníkům pomoci zoptimalizovat a zefektivnit provoz infrastruktury IT. Dalším přínosem je dlouhodobá úspora pořizovacích a provozních nákladů,“ uvedl Zdeněk Kuchař, VMware product manager společnosti AutoCont CZ a.s. A dále dodává: „Důkazem, že tomu tak skutečně je, jsou stovky našich referencí počínaje malými společnostmi až po velké korporace.“

VMware
Společnost VMware je celosvětovým lídrem v oblasti virtualizačních řešení od desktopů po datacentra. Zákazníci všech velikostí spoléhají na produkty VMware, které jim umožňují snižovat investice a provozní náklady, zajistit kontinuitu činnosti, posílit zabezpečení a chovat se ekologicky. Společnost VMware je s příjmy za rok 2007 ve výši 1,9 miliardy USD, více než 150 000 zákazníky a téměř 22 000 partnery jednou z nejrychleji rostoucích softwarových společností.

AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s.je společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií (ICT) úspěšně působí již 20 let. Z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů ICT v České republice.

AutoCont je jednou z mála společností v oboru, která může portfoliem nabízených produktů a služeb výrazně oslovit zákazníky, jak ze segmentu malých a středních firem, tak ze segmentu velkých firem, finančních institucí a státní správy. Svou nabídku zaměřuje především na budování IT infrastruktury, implementaci podnikových aplikací, vývoj SW a na outsourcing provozu IT.

AutoCont CZ a. s. je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).