Hlavní navigace

AutoCont bodoval s moderními technologiemi v soutěži Microsoft Awards 2010

[Tisková zpráva] (Ostrava, 2. dubna 2010) – Společnost AutoCont CZ a.s. byla vyhlášena jako vítěz ve dvou kategoriích Microsoft Awards 2010.

Sdílet

  • AutoCont získal zvláštní ocenění Microsoft Awards, které se letos udělovalo poprvé, v oblasti inovativních řešení za „Performance management výrobních procesů“, kterou realizoval pro společnost TIRAD, s.r.o.
  • Vítězství si AutoCont odnesl také v kategorii „Nejlepší řešení pro sjednocenou komunikaci a zasílaní zpráv“ za řešení „Služba sjednocené komunikace – balíček služeb Profi Komunikace a ProfiEmail“.

I v letošním roce tak AutoCont potvrdil svou pozici největšího českého dodavatele informačních a komunikačních technologií v České republice.

Zvláštní ocenění Microsoft Awards za nejinovativnější řešení bylo letos uděleno poprvé. AutoCont si jej odnesl za projekt „Performance management výrobních procesů“ pro společnost TIRAD, s.r.o. Jedná se o řešení pro monitoring a vyhodnocení výrobních procesů na bázi Microsoft PerformancePoint Serveru, které společnosti TIRAD pomohlo konsolidovat a vyhodnocovat provozní data z CNC obráběcích strojů a specializovaného výrobního systému. Výsledkem je výrazné zkrácení doby získávání informací. Výstupy řešení výrazně pomáhají při odhalování příčin prostojů výroby na straně obsluhy. „Po zavedení BI řešení se přístup k informacím rapidně zjednodušil a zrychlil. Doba získání informací se zkrátila o 80 %. Díky zavedení zpětných vazeb z výroby a adekvátnímu hodnocení pracovníků se produktivita zvýšila o 15 %. Odhadovaná návratnost investic je 6 měsíců,“ uvedl Ing. Stanislav Veselý, jednatel společnosti TIRAD.

V kategorii „Nejlepší řešení pro sjednocenou komunikaci a zasílaní zpráv“ zvítězil AutoCont s řešením Služba sjednocené komunikace – balíček služeb Profi Komunikace a ProfiEmail. „Díky službám Profi Komunikace a ProfiEmail (viz www.profikomu­nikace.cz) zpřístupňujeme úplně všem technologie a řešení, které byly dříve doménou pouze velkých firem. Nyní i malé firmy a organizace mohou využívat poštovních služeb, audio a video konferenčních systémů, online školení a schůzek. Usnadňujeme a zjednodušujeme jim práci, šetříme jejich čas a náklady. Zákazníci navíc získávají možnost jednoduchého přístupu k datovým schránkám z prostředí MS Outlook díky aplikaci MS Outlook konektor do datové schránky,“ uvádí Patrik Šolc, manažer prodeje služeb v divizi Centrální prodej společnosti AutoCont.

Společnost AutoCont je držitelem statutu Microsoft Gold Certified Partner s výjimečným počtem více jak 15 certifikovaných kompetencí a specializací. „I struktura letošních ocenění společnosti Microsoft ukazuje, že díky kompetencím našich odborníků jsme schopni nasazovat ty nejmodernější užitečné technologie do segmentu velkých, středních i malých organizací,“ doplňuje Miloslav Záleský, ředitel pro produkty a centrální prodej společnosti AutoCont.

„Naši partneři velkou měrou přispívají k šíření povědomí o nejnovějších technologiích a významným způsobem tak svým zákazníkům pomáhají dosahovat stanovených cílů. Posláním soutěže Microsoft Awards je poukázat na ty nejlepší a podpořit tak jejich další vývoj,“ dodává Miroslav Král, obchodní ředitel pro sektor malých a středních firem, Microsoft v České republice.