Hlavní navigace

AutoCont vyhlášen společností Citrix jako „The New Product Partner of the Year“ za rok 2009 v regionu východní Evropy

[Tisková zpráva] Bratislava (březen 2010) – Společnost AutoCont CZ a.s. byla vyhlášena jako „The New Product Partner of the Year“ v regionu východní Evropy za prodej Citrix produktů v roce 2009. Slavnostní předání ocenění se odehrálo u příležitosti konání Eastern European Citrix Partner Conference v Bratislavě ve dnech 18. a 19. března 2010.

Sdílet

Titul „The New Product Partner of the Year“ v prodeji Citrix produktů za rok 2009 potvrzuje vysokou profesionalitu a výhradní postavení AutoContu na trhu doručování aplikací a desktopů na vyžádání v České republice. „Získání Citrix Awards lze považovat za záruku kvality služeb, které společnost AutoCont CZ a.s. poskytuje. Na AutoCont se naši zákazníci mohou kdykoliv obrátit s vědomím, že jim budou poskytnuty služby spojené s prodejem či implementací řešení Citrix na té nejvyšší možné úrovni,“ komentuje význam ocenění David Barák, Sales Manager společnosti Citrix pro Českou a Slovenskou republiky.

Úspory, které technologie Citrix XenApp a Citrix XenDesktop přinášejí zákazníkovi s ohledem na jeho individuální prostředí a stav IT je možné si nechat spočítat na www.autocont.cz/ci­trix. „Schopnost prokázat konkrétní úspory pro zákazníka je ta správná cesta a zároveň je tím nejdůležitějším argumentem při rozhodování do jakých technologií investovat,“ dodává Milan Jandora, Citrix produkt & partner manažer společnosti AutoCont CZ a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).