Hlavní navigace

AutoCont CZ a.s. získal nejširší portfolio kompetencí společnosti Microsoft v České a Slovenské republice

[Tisková zpráva] Praha, únor 2006 – Společnost AutoCont CZ a.s. získala v rámci partnerského programu společnosti Microsoft další kompetenci Licensing Solutions Competency. Partneři s touto kompetencí se zaměřují na poskytování řešení pro licencování softwaru a správu softwarových aktiv od společnosti Microsoft. Partneři s touto kompetencí jsou také kvalifikováni k nabídce služby související s pořizováním, správou a plánováním licencí.

Sdílet

Společnost AutoCont CZ a.s. již vlastní kompetence Advanced Infrastructure, Business Process and Integration Competency, Custom Development Solutions Competency, Data Management Solutions, Information Worker Solutions Competency, Learning Solutions Competency, Licensing Solutions Competency, Microsoft Business Solutions Competency, Mobility Solutions Competency, Networking Infrastructure Solutions Competency, Security Solutions Competency.

Vladimír Smutný , obchodní ředitel divize SMS&P společnosti Microsoft potvrdil, že z pohledu získaných kompetencí v partnerském programu společnosti Microsoft je AutoCont CZ a.s. jedinou firmou v ČR a SR, která vlastní tak široké portfolio kompetencí a kvalifikací pro různá řešení na platformě Microsoft. AutoCont se řadí celosvětově mezi nejvýznamnější partnery společnosti Microsoft a získanými kompetencemi splňuje nejvyšší standardy, které Microsoft od partnerů vyžaduje.

O společnosti AutoCont CZ a.s.:
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností české soukromé společnosti AutoCont, a.s.. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding působící na českém a slovenském ICT trhu. V oblasti obchodní politiky byla nabídka soustředěna do třech hlavních linií: Outsourcing a servisní služby ,Technická, systémová a aplikační infrastruktura , Podnikové aplikace. V rámci těchto linií se nabídka společnosti AutoCont soustředí na dva základní segmenty zákazníků, Enterprise business segment (EBS) a segment středních a menších firem (SMB).

AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AT Computers, AutoCont Slovensko a Comfor Stores

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).