Hlavní navigace

Společnost AutoCont CZ úspěšně pokračuje v MS specializaci Enterprise Project Management

[Tisková zpráva] Společnost AutoCont CZ úspěšně dokončila pokračování statusu Microsoft Gold Certified Partner a to v oblasti Information Worker Solutions – Enterprise Project Management Specialization.

Sdílet

AutoCont CZ je tak jedním z největších implementačních partnerů společnosti Microsoft v oblasti zavedení nástrojů pro řízení projektů a portfolia projektů na platformách MS Office Server Project a MS Office Project Portfolio Server. Pro získání specializace byly využity referenční projekty realizované u klíčových zákazníků, dále pak objem realizovaných prodejů SW licencí pro Enterprise Project Management a kompletní EPM certifikace IT specialistů společnosti AutoCont. Partnerská certifikace Enterprise Project Management Specialization zajistí našim stávajícím i budoucím zákazníkům stálý profesionální přístup, založený na ověřených znalostech a zkušenostech v oblasti řízení projektů a SW podpory.

O společnosti: AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností české soukromé společnosti AutoCont Holding. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding působící na českém a slovenském ICT trhu. V současné době se AutoCont soustřeďuje především na obsluhu firemních zákazníků. Je jednou z mála firem oboru, které mohou svojí nabídkou výrazně oslovit zákazníky ze segmentu malých firem a organizací (SBS), ze segmentu středních a velkých komerčních firem (MBS) a v neposlední ředě ze segmentu velkých nadnárodních korporací, finančních institucí a státní správy (EBS). Vnitřní struktura AutoContu, obchodní a realizační postupy jsou přizpůsobeny rozdílným požadavkům těchto tří tržních segmentů. AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).