Hlavní navigace

AutoCont zařazen mezi celosvětově nejvýznamnější partnery Microsoft Dynamics

[Tisková zpráva] Společnost AutoCont byla oceněna za vysoký standard poskytovaných služeb a za péči o zákazníky na Microsoft Worldwide Partner Conference v New Orleans následujícími velmi prestižními oceněními.

Sdílet

2009 Presiden­t's Club Member, které se uděluje vybrané skupině nejvýznamnějších partnerů za péči o své zákazníky. Takto je každoročně oceněno 5% nejvýznamnějších partnerů Microsoft Dynamics na světě. 2009 Inner Circle Member je prestižní skupina 60 nejlepších partnerů světa. Členství je uděleno za prokázání velmi vysoké úrovně poskytovaných služeb při realizaci zákaznických řešení založených na produktech Microsoft Dynamics. Jako další získal AutoCont, jako jediná firma ze střední a východní Evropy, ocenění 2009 Reseller of the Year pro region Central and Eastern Europe za obchodní výsledky v oblasti Microsoft Dynamics.

O společnosti:
AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností české soukromé společnosti AutoCont Holding. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding působící na českém a slovenském ICT trhu. V současné době se AutoCont soustřeďuje především na obsluhu firemních zákazníků. Je jednou z mála firem oboru, které mohou svojí nabídkou výrazně oslovit zákazníky ze segmentu malých firem a organizací (SBS), ze segmentu středních a velkých komerčních firem (MBS) a v neposlední ředě ze segmentu velkých nadnárodních korporací, finančních institucí a státní správy (EBS). Vnitřní struktura AutoContu, obchodní a realizační postupy jsou přizpůsobeny rozdílným požadavkům těchto tří tržních segmentů. AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).