Hlavní navigace

AutoCont nabízí nejkomplexnější nabídku interaktivní výuky pro základní školy

[Tisková zpráva] (Ostrava, 31. května) – Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo v polovině května 2010 výzvu „1.4 Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách”. AutoCont pro potřeby škol vytvořil komplexní nabídku, která je plně připravena pro projektové záměry škol v dané oblasti.

Sdílet

AutoCont svou nabídku připravoval již od roku 2009, kdy byl oznámen záměr projektu „EUpenizeskolam­.cz“. „Při přípravě nabídky jsme využili našeho aktivního působení na více než tisíci školách v České republice a o jejich potřebách v rámci interaktivní výuky jsme diskutovali přímo s pedagogy. Zároveň jsme jednali s klíčovými dodavateli IT technologií světového významu i lokálními producenty výukového softwaru a didaktických pomůcek,“ uvádí Miloslav Záleský, ředitel pro produkty a centrální projekty společnosti AutoCont CZ a.s.

„Víme jak na interaktivní výuku“, jak se nabídka AutoContu nazývá, pomůže školám jednoduše a přehledně vybrat nejen metodiku, prostředky pro interaktivní výuku, výukový software, řešení pro připojení k internetu, ale také jak zajistit podporu, provoz a správu výpočetní techniky a softwaru ve škole. Pro zástupce škol jsou zároveň připraveny bezplatné online semináře, na kterých se mohou zájemci dozvědět úvodní praktické informace k rozvoji metodiky moderní výuky od zkušeného pedagoga, ředitele školy a specialistů AutoContu. První semináře online, a tedy bez nutnosti kamkoliv cestovat, se uskuteční 4. 6., 11. 6. a 18. 6. 2010.

„Věřím, že AutoCont je díky téměř 50ti obchodním a servisním zastoupením a komplexní nabídce v oblasti informačních a komunikačních technologií, připraven být dlouhodobým a kvalitním partnerem pro rozvoj moderní výuky ve všech regionech České republiky,“ dodává Záleský.

Detailní informace mohou zástupci škol získat na www.autocont.cz/sko­ly či www.vyukainte­raktivne.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).