Hlavní navigace

AutoCont OfficePro mini – jediné malé PC, které vyhoví všem

[Tisková zpráva] Společnost AutoCont připravila na podzim 2009 unikátní produktovou řadu osobních počítačů Office Pro mini, které je nečekaně malé a přitom rozmanitě konfigurovatelné.

Sdílet

Znáte jiný takový počítač, který může být tím, čím budete chtít vy?
Může být jednoduchým terminálem pro Internet, nebo výkonným pracovištěm. Při rozměrech krabičky dámských střevíčků: 23×26×11 cm. Elegantní lesklé černé nebo bílé šasi doplní každý interiér kanceláře – stačí si jen vybrat v konfigurátoru komponenty podle výkonu a ceny. Od Kč 4 990,– bez DPH.

Variabilita i u tak malého stroje je úžasná!
Je možné je osadit jako nettop – a využít nejlevnější edici Windows na trhu jen za necelých 900 Kč! Je možné jej ale zároveň osadit i jako silné multimediální PC (HTPC), využít HDMI a 4jádrové procesory. AutoCont OfficePro mini je upgradovatelný stejně, jako stroje klasické velikosti. To běžně stroje této třídy neumí.

O společnosti AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností české soukromé společnosti AutoCont Holding. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding působící na českém a slovenském ICT trhu. V současné době se AutoCont soustřeďuje především na obsluhu firemních zákazníků. Je jednou z mála firem oboru, které mohou svojí nabídkou výrazně oslovit zákazníky ze segmentu malých firem a organizací (SBS), ze segmentu středních a velkých komerčních firem (MBS) a v neposlední řadě ze segmentu velkých nadnárodních korporací, finančních institucí a státní správy (EBS). Vnitřní struktura AutoContu, obchodní a realizační postupy jsou přizpůsobeny rozdílným požadavkům těchto tří tržních segmentů. AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).