Hlavní navigace

AutoCont získal počtvrté ocenění The Best Partner v oblasti virtualizace s VMware

[Tisková zpráva] Praha (únor 2010) – Společnost AutoCont CZ a. s. byla vyhlášena jako The Best Partner v oblasti virtualizace za rok 2009. AutoCont získal toto ocenění od předního distributora produktů VMware, společnosti Arrow ECS, a. s., již počtvrté.

Sdílet

„Vyhlášení nejlepších VMware partnerů se stalo již tradičním vrcholem a oficiálním zakončením celoroční práce. Ocenění potvrzuje dlouhodobé postavení společnosti AutoCont jako nejlepšího VMware partnera nejen v obchodní, ale také v proaktivní osvětové činnosti na poli virtualizace,“ uvedl Petr Dejmek, Business Development Manager společnosti Arrow ECS, a. s.

Titul nejlepšího partnera, nejvyšší certifikace VMware Premier Partner, kompetence VMware Authorized Consultant a stovky realizovaných referencí napříč všemi segmenty potvrzují výhradní postavení AutoContu na trhu virtualizace serverů a desktopů v České republice.

„Dosažené ocenění je důkazem, že zákazníci vnímají pozitivně přínosy, které jim virtualizace přináší a současně nás jako osvědčeného, spolehlivého a profesionálního partnera v IT,“ uvedl Zdeněk Kuchař, VMware produkt & partner manažer společnosti AutoCont CZ a. s.

VMware Solution Provider Premier Partner a VMware Authorized Consultant
Společnost AutoCont dosáhla jako první a jediná v České republice úrovně VMware Solution Provider Premier Partner a kompetence VMware Authorized Consultant. AutoCont se tak stal jednou ze čtyř společností v regionu CEE (Central and Eastern Europe, čítajícím 19 zemí), kterým se podařilo získat tuto nejvyšší VMware certifikaci. Status Premier Partnera je zárukou pro zákazníky, že při návrzích a realizaci virtualizačních řešení spolupracují s profesionálním dodavatelem té nejvyšší úrovně.

Arrow ECS, a. s.
Arrow ECS působí na trhu informačních technologií jako Channel Development Provider (CDP) a jeho hlavním cílem je budovat v úzké spolupráci s producenty a obchodními partnery vysoce kvalitní distribuční kanál pro dodávky informačních systémů podniků a organizací. Klíčovým bodem naší strategie je přitom všestranná podpora našich partnerů při jejich prosazování se u koncových zákazníků.

Společnost vznikla v roce 1990 jako SOFT-TRONIK, spol. s r.o. a letos oslaví již 20 let úspěšného působení na českém trhu IT. Zkušený management firmy a vyškolení specialisté tak mohou nabídnout svým partnerům služby, podporu a know-how vysoké úrovně. Kanceláře společnosti naleznete v Praze a Ostravě.

AutoCont CZ a. s. je společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií (ICT) úspěšně působí již 20 let. Z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů ICT v České republice. AutoCont je jednou z mála společností v oboru, která může portfoliem nabízených produktů a služeb výrazně oslovit zákazníky, jak ze segmentu malých a středních firem, tak ze segmentu velkých firem, finančních institucí a státní správy. Svou nabídku zaměřuje především na budování IT infrastruktury, implementaci podnikových aplikací, vývoj SW a na outsourcing provozu IT.

AutoCont CZ a. s. je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.