Hlavní navigace

AutoCont získal počtvrté ocenění The Best Partner v oblasti virtualizace s VMware

[Tisková zpráva] Praha (únor 2010) – Společnost AutoCont CZ a. s. byla vyhlášena jako The Best Partner v oblasti virtualizace za rok 2009. AutoCont získal toto ocenění od předního distributora produktů VMware, společnosti Arrow ECS, a. s., již počtvrté.

Doba čtení: 2 minuty

„Vyhlášení nejlepších VMware partnerů se stalo již tradičním vrcholem a oficiálním zakončením celoroční práce. Ocenění potvrzuje dlouhodobé postavení společnosti AutoCont jako nejlepšího VMware partnera nejen v obchodní, ale také v proaktivní osvětové činnosti na poli virtualizace,“ uvedl Petr Dejmek, Business Development Manager společnosti Arrow ECS, a. s.

Titul nejlepšího partnera, nejvyšší certifikace VMware Premier Partner, kompetence VMware Authorized Consultant a stovky realizovaných referencí napříč všemi segmenty potvrzují výhradní postavení AutoContu na trhu virtualizace serverů a desktopů v České republice.

„Dosažené ocenění je důkazem, že zákazníci vnímají pozitivně přínosy, které jim virtualizace přináší a současně nás jako osvědčeného, spolehlivého a profesionálního partnera v IT,“ uvedl Zdeněk Kuchař, VMware produkt & partner manažer společnosti AutoCont CZ a. s.

VMware Solution Provider Premier Partner a VMware Authorized Consultant
Společnost AutoCont dosáhla jako první a jediná v České republice úrovně VMware Solution Provider Premier Partner a kompetence VMware Authorized Consultant. AutoCont se tak stal jednou ze čtyř společností v regionu CEE (Central and Eastern Europe, čítajícím 19 zemí), kterým se podařilo získat tuto nejvyšší VMware certifikaci. Status Premier Partnera je zárukou pro zákazníky, že při návrzích a realizaci virtualizačních řešení spolupracují s profesionálním dodavatelem té nejvyšší úrovně.

Arrow ECS, a. s.
Arrow ECS působí na trhu informačních technologií jako Channel Development Provider (CDP) a jeho hlavním cílem je budovat v úzké spolupráci s producenty a obchodními partnery vysoce kvalitní distribuční kanál pro dodávky informačních systémů podniků a organizací. Klíčovým bodem naší strategie je přitom všestranná podpora našich partnerů při jejich prosazování se u koncových zákazníků.

Společnost vznikla v roce 1990 jako SOFT-TRONIK, spol. s r.o. a letos oslaví již 20 let úspěšného působení na českém trhu IT. Zkušený management firmy a vyškolení specialisté tak mohou nabídnout svým partnerům služby, podporu a know-how vysoké úrovně. Kanceláře společnosti naleznete v Praze a Ostravě.

AutoCont CZ a. s. je společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií (ICT) úspěšně působí již 20 let. Z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů ICT v České republice. AutoCont je jednou z mála společností v oboru, která může portfoliem nabízených produktů a služeb výrazně oslovit zákazníky, jak ze segmentu malých a středních firem, tak ze segmentu velkých firem, finančních institucí a státní správy. Svou nabídku zaměřuje především na budování IT infrastruktury, implementaci podnikových aplikací, vývoj SW a na outsourcing provozu IT.

AutoCont CZ a. s. je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.