Hlavní navigace

AutoCont získal statut Symantec Platinum Partner

[Tisková zpráva] Ostrava (29. června 2010) – Společnost AutoCont CZ a.s. již počtvrté v řadě obhájila statut Symantec Platinum Partner, díky kterému AutoCont svým zákazníkům přináší nejvyšší hodnotu, prokazuje odbornou znalost několika sad řešení Symantec a soustavně dosahuje plánovaných tržeb a vysoké úrovně spokojenosti zákazníků.

Sdílet

Slavnostní vyhlášení partnerů a předání certifikátů proběhlo 2. června 2010 v Praze v rámci „Partnerského dne společnosti Symantec“. „Produkty Symantec hrají pro zákazníky významnou roli při budování digitální bezpečnosti. Statut Symantec Platinum Partner garantuje zákazníkům vysokou erudovanost specialistů v návrzích a realizacích projektů v oblasti dostupnosti a zabezpečení dat,“ říká k ocenění Lukáš Zima, Business Development Manager ze společnosti Symantec.

„Se zneužitím nebo ztrátou dat se u našich zákazníků potkáváme téměř každý den… Věříme, že investice vložené do zabezpečení sníží náklady za zneužití nebo ztrátu osobních nebo firemních dat. Základem pro navržení koncepce bezpečnosti je bezpečnostní audit,“ uvedl Milan Jandora, Symantec produkt a partner manažer společnosti AutoCont CZ a.s.

Symantec
Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování softwaru, zařízení a služeb, díky nimž mohou podniky i jednotliví zákazníci důvěřovat připojení ke světové síti. Společnost svým zákazníkům poskytuje software a služby zaměřené na předcházení bezpečnostních rizik a rizik týkajících se dostupnosti, dodržování norem a výkonu, a pomáhá jim tak chránit jejich infrastrukturu a informační zdroje a procesy. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.

AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií (ICT) úspěšně působí již 20 let. Z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů ICT v České republice. AutoCont je jednou z mála společností v oboru, která může portfoliem nabízených produktů a služeb výrazně oslovit zákazníky, jak ze segmentu malých a středních firem, tak ze segmentu velkých firem, finančních institucí a státní správy. Svou nabídku zaměřuje především na budování IT infrastruktury, implementaci podnikových aplikací, vývoj SW a na outsourcing provozu IT.

AutoCont CZ a.s. je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).