Hlavní navigace

Autodesk 3D Forum opět s vysokou účastí

[Tisková zpráva] Praha, 26. 5. 2008 – Společnost Autodesk a její výhradní distributor pro Česko, Slovensko a Maďarsko, společnost Tech Data Distribution, uspořádaly již pátý ročník setkání příznivců aplikací pro počítačový návrh a uživatelů softwarových řešení společnosti Autodesk.

Sdílet

Letošní ročník Autodesk 3D Forum se uskutečnil 15. května v pražském hotelu Diplomat. Na výstavní ploše se představilo 6 vystavovatelů, jejichž expozice shlédlo 372 registrovaných návštěvníků.

Členění letošního Autodesk 3D Forum bylo již od samého začátku dle oborů, tedy takové, jaké si návštěvníci minulých ročníků přáli. Všichni příchozí si tedy mohli již dopoledne zvolit přesně tu oblast, která je nejvíce zajímala. V rámci odpolední části se navíc mohli zúčastnit přednášek rozdělených na specifické podobory, připraveny byly i stánky vystavujících partnerů a k vyzkoušení zbrusu nové verze aplikací řady Autodesk 2009. Své stánky si tentokráte připravili Autodesk Academia, Autodesk Club, AB Studio, HP, Samsung a DELL.

Podrobnější informace o skladbě programu naleznete na webu konference na adrese www.autodeskfo­rum.cz.

Autodesk 3D Forum každoročně představuje nejmodernější softwarové technologie z oblastí strojírenství a výrobního průmyslu, architektury, stavebnictví, inženýrských staveb i řešení pro efektivní mapování, tvorbu dat a GIS. Konference společnosti Autodesk si za předchozí ročníky získala pevné místo v kalendáři mnoha set uživatelů i zájemců o oblast počítačově podporovaného navrhování napříč obory. V pořadí již páté setkání se uskutečnilo v Praze i v Bratislavě a zájem odborné veřejnosti byl tradičně vysoký – na konferenci do Prahy tentokráte dorazilo 372 uživatelů a zájemců o produkty Autodesk, do slovenské metropole jich přijelo 143.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).