Hlavní navigace

Autodesk Forum 2007 letos zaujalo i odborníky ze Slovenska

[Tisková zpráva] Praha, 14. 6. 2007 – V první polovině června se uskutečnil již čtvrtý ročník konference Autodesk Forum. Nejdříve se zájemci o technologie společnosti Autodesk sešli 7. června v pražském hotelu Hilton. V dalším týdnu, 12. června, pak konference poprvé zavítala i na Slovensko, do hotelu Crowne Plaza. Na vysokou účast z předchozích pražských ročníků byli organizátoři již zvyklí, příjemně je však překvapila i účast na Slovensku. Na konferenci do Prahy tentokráte dorazilo 389 uživatelů a zájemců o produkty Autodesk, do Bratislavy jich přijelo téměř 140.

Sdílet

Autodesk Forum je setkáním uživatelů a obchodních partnerů společnosti Autodesk a jejího distributora pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko společnosti Tech Data Distribution. I letos byly součástí programu odborné přednášky a workshopy věnované nejnovějším softwarovým technologiím za účasti odborníků Autodesku z domova i ze zahraničí. Již tradičním je workshop věnovaný programu AutoCAD, tentokráte šlo o verzi 2008. Letos poprvé se konaly také workshopy k software Revit Architecture 2008, AutoCAD Civil 3D 2008 a Autodesk Inventor 2008. Po absolvování daného workshopu vždy obdrželi účastníci 30denní verzi prezentovaného programu a Autodesk Forum certifikát.

Ve výstavní části pražské akce své produkty a služby představili: HP, Oce, Autodesk club, Samsung, Autodesk Academia a AB Studio. V Bratislavě se mohli účastníci těšit na stánky, které si připravili: Computer Design, HP, Oce, Autodesk Club a Autodesk Academia.

Autodesk Forum si klade za cíl předávat uživatelům a dalším zájemcům nejnovější poznatky a praktické dovednosti z oboru. Proto byly přednášky rozděleny podle oborových segmentů, tak, aby si každý snadno našel předmět svého zájmu. Účastníci akce měli možnost se v průběhu dne podrobně seznámit s produktovými novinkami řady 2008 a získali aktuální informace o programech, které používají ve své praxi.

Informace o konferenci Autodesk Forum 2007 jsou k dispozici také na adrese: www.autodeskclub­.cz/forum.