Hlavní navigace

Autodesk Forum 2007

[Tisková zpráva] Praha, 14. 3. 2007 – Společnost Autodesk, jejímž výhradním distributorem pro ČR a SR je společnost Tech Data Distribution, pořádá již čtvrtý ročník setkání uživatelů a příznivců produktů společnosti Autodesk – Autodesk Forum 2007. Nové softwarové technologie z oblasti strojírenství, stavebnictví a infrastruktury budou prostřednictvím workshopů a prezentací tradičně představovat čeští i zahraniční odborníci společnosti Autodesk. Letošní Forum však přináší také několik významných novinek.

Sdílet

Loňského setkání se zúčastnilo přes 470 návštěvníků. Zájem o Autodesk Forum každoročně roste, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku. Autodesk se rozhodl na tento fakt reagovat a v letošním roce připravil speciální Autodesk Forum také pro slovenské zákazníky. První setkání tedy proběhne 7. června 2007 v hotelu Hilton v Praze, na které 12. června 2007 naváže Forum v bratislavském hotelu Crowne Plaza. Od tohoto kroku si společnost slibuje větší interakci vztahů se slovenskými zákazníky a tím i upevnění svého postavení na slovenském trhu.

Další novinkou, jak fora v Praze, tak v Bratislavě, bude také rozšíření témat workshopů. K tradičním AutoCAD 2008, Revit Architecture 2008 (dříve Autodesk Revit Building) a AutoCAD Civil 3D 2008 (dříve Autodesk Civil 3D) přibude workshop produktu Autodesk Inventor 2008. Workshopy budou probíhat po celý den v jednohodinových blocích a po jejich absolvování zákazníci obdrží 30denní verzi prezentovaného programu a certifikát. Workshopy v podobě jednohodinových bloků byly iniciovány přímo z řad zákazníků.

Cílem uživatelské konference Autodesk Forum je předat přítomným návštěvníkům co nejkomplexnější informace o všech novinkách z oboru v relativně krátkém čase. Účastníci akce budou mít možnost se v průběhu dne podrobně seznámit s produktovými novinkami řady 2008 a získat aktuální informace o programech, které používají přímo ve své praxi.

Dopolední blok prezentací se bude věnovat jednotlivým průmyslovým segmentům, jako je strojírenství, stavebnictví, architektura nebo infrastruktura (GIS) a dále oblasti vizualizací a animace. Prezentace povede český tým Autodesku se zaměřením na potřeby a přání českého zákazníka.

Přítomní hosté budou mít v průběhu dne možnost načerpat aktuální informace o programech AutoCAD, Autodesk Inventor, AutoCAD Architecture, Revit Architecture, Autodesk VIZ, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Raster Design, Autodesk Vault a mnoha dalších. Dvanáctá verze nejprodávanějšího strojírenského CAD Systému Autodesk Inventor 2008 plně integruje formát DWG pro tvorbu výkresové dokumentace a stejně jako i AutoCAD 2008 plně využívá výhod nových hardwarových platforem a moderních operačních systémů pro markantní zvýšení výkonu.

Podrobnější informace o konferenci Autodesk Forum 2007 najdete v průběhu měsíce dubna na adrese: www.autodeskclub­.cz/forum.