Hlavní navigace

Autodesk nabízí zvýhodněnou aktualizaci na nové verze svých CAD programů

[Tisková zpráva] Praha, 19. 2. 2008 – Společnost Autodesk, jejíž produkty v ČR, SR a Maďarsku distribuuje Tech Data Distribution, vyhlásila speciální akci pro všechny uživatele starších verzí AutoCAD Mechanical, Mechanical Desktop a Autodesk Inventor a nabízí jim slevy 30 % na nákup nové verze. Akce platí od 15. února. do 15. dubna 2008.

Sdílet

V řadě firem dosud dosluhují staré verze AutoCADu Mechanical, Mechanical Desktopu či Autodesk Inventoru, na které se již nevztahuje možnost zvýhodněné aktualizace na novou verzi. Díky nejnovější akční nabídce Autodesku lze však i tyto licence převést na nejnovější verze Autodesk Inventoru, a to se slevou plných 30 % a dalšími výhodami.

Důvodů, proč v mnoha společnostech dodnes pracují s AutoCADem Mechanical 2004, Mechanical Desktopem a Autodesk Inventorem 8 (či dokonce verzemi ještě staršími), je celá řada. Někde nebyly peníze na novou verzi, jinde třeba jen léta nesledovali trendy v oblasti počítačového navrhování a až nyní zjistili, kolik toho nový Autodesk Inventor umí navíc a kolik práce by jim ušetřil. Autodesk vychází těmto uživatelům vstříc s nabídkou, která umožňuje využít legální staré licence k získání slevy 30 % na nákup nové licence Autodesk Inventoru 2008 nebo AutoCAD Mechanical 2008.

V rámci této akce navíc každý zákazník dostane jednodenní školení zdarma, užitečnou publikaci k Autodesk Inventoru 2008 a roční předplatné časopisu Computer Design.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).