Hlavní navigace

Autodesk pokračuje ve speciální slevové nabídce AutoCAD LT 2011 i v novém roce

[Tisková zpráva] Díky velkému zájmu zákazníků o nákup nejnovější verze AutoCAD LT prodlužuje Autodesk výhodnou nabídku o několik měsíců

Sdílet

PRAHA, 10. února 2011 – Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, oznámil, že na českém trhu prodlužuje oblíbenou slevovou nabídku produktu AutoCAD LT 2011 o dalších několik měsíců. Zájemci o novou verzi AutoCAD LT 2011, profesionálního řešení pro rýsování a tvorbu výkresové dokumentace ve 2D, mají možnost získat zpětně vyplatitelnou slevu 300 euro jednoduše tím, že po nákupu licence vyplní dotazník na webové stránce společnosti Autodesk. Zpětný rabat 300 euro si může nárokovat každý, kdo nakoupí novou licenci v době mezi 1. únorem a 15. dubnem 2011 za podmínek uvedených na stránce http://www.au­tocadlt.cz/lt-booster-newseats.

 

AutoCAD LT je postavený na řešení AutoCAD, které je globálně považováno za jedno z nejspolehli­vějších a nejkompatibil­nějších řešení využívané miliony profesionálních pracovníků po celém světě. Funkcionality umožňují uživatelům dokumentovat své nápady, optimalizovat workflow a spolupracovat se zákazníky a kolegy prostřednictvím standardně používaného souborového formátu DWG. AutoCAD LT 2011 dále zvyšuje produktivitu díky novým nástrojům a příkazům, jež poskytují flexibilitu a kontrolu nad vzhledem výkresů, takže umožňují zvládnout každodenní úkoly mnohem účinněji. Produkt je kompatibilní s Windows 7 a také s Windows Vista a XP.

 

Více informací o nabídce naleznete na: http://www.au­tocadlt.cz/lt-booster-newseats.

 

O společnosti Autodesk

Autodesk, Inc. je světový lídr v oblasti 3D návrhového, technického a animačního softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Software od Autodesku pro návrh, vizualizaci a simulaci svých nápadů využívají zákazníci z odvětví strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví, médií a zábavy – včetně 15 posledních vítězů filmových Oscarů (Academy Award) za nejlepší vizuální efekty. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 nabízí Autodesk nejširší portfolio moderních softwarových aplikací pro globální trh. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webu www.autodesk.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).