Hlavní navigace

Autogramiáda finalistů Česko Slovenské SuperStar! Davy šílely!

[Tisková zpráva] Bratislava včera zažila „superstáří“ davové šílenství! Konala se zde totiž úplně první a vlastně jediná autogramiáda finalistů druhé řady Česko Slovenské SuperStar na Slovensku! Vůbec poprvé na veřejnosti také zazněla hymna letošní řady oblíbené pěvecké soutěže Nevzdávám současně se společnými písněmi pro dívky a chlapce z dvanáctky finalistů.

Sdílet

Praha, 21. dubna 2011 – Po hlavním programu následovaly karaoke a soutěž s fanoušky o atraktivní ceny. Téměř 2000 příznivců a nadšenců SuperStar, jejichž burácející potlesk a výskot se rozléhal po celém okolí, se však nejvíc těšilo na autogramiádu finalistů. Každý chtěl fotografii i s podpisem svého pěveckého favorita!

Také tuto neděli nás čeká LIVE přenos, tentokrát už 3. finálového kola, zaměřeného na taneční písně. A bude záležet opět jen na divácích, kdo z finalistů sklidí díky svému pěveckému nadání největší úspěch u diváků a na základě počtu zaslaných sms hlasů postoupí do dalšího kola.

V neděli 24. dubna 2011 se můžeme také těšit na vystoupení zvláštního hosta večera, kterým bude tentokrát jeden ze členů hvězdné poroty, nejuznávanější rapper u nás i na Slovensku Rytmus. A to není vše, v pondělí na pódiu Česko Slovenské SuperStar přivítáme vítěze minulé řady Martina Chodúra!