Hlavní navigace

AUTOGRAMIÁDA S ITALEM V OSTRAVĚ A BRNĚ

[Tisková zpráva] Nová premiérová řada S Italem v kuchyni startuje na obrazovkách Televize Prima již tuto neděli 26. 9. Vy však máte jedinečnou šanci setkat se s Emanuelem Ridim už tento pátek na autogramiádě v Ostravě.

Sdílet

Pokud jste si Emanuelovu knihu receptů ještě nestihli koupit, máte skvělou příležitost doplnit si sbírku kuchařek, a navíc si dílo nechat od autora podepsat. Autogramiáda se koná v pátek 24. 9. od 17.00 v Ostravě v Domě knihy. Další se uskuteční v Brně ve čtvrtek 21. 10. od 17.00 v knihku­pectví Barvič a Novotný v České 13.

V publikaci S ITALEM V KUCHYNI najdete 76 receptů doplněných nádhernými fotografiemi připravovaných pokrmů. Také nahlédnete do zákulisí natáčení pořadu či do soukromého alba mistra kuchaře.

Můžete se rovněž těšit na řadu zajímavostí z Emanuelova života a jeho originální postřehy. Kniha je přehledně rozdělená na povídání a recepty. Dočtete se o oleji a octu, o těstovinách, rybách, mase, rajčatech, bylinkách, sýrech a zelenině.

Tento kuchařský unikát pro vás připravilo vydavatelství Magazine, s. r. o. S texty si brilantně pohrála Dominika Pospíšilová.

Cena jednoho výtisku je 390 Kč.

Kuchařka S Italem v kuchyni bude k dostání v knihkupectvích po celé České republice nebo v internetovém obchodě na adrese http://www.si­talemvkuchyni­.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).