Hlavní navigace

Autor Struts a JSF 26. září v ČR

[Tisková zpráva] Craig McClanahan, autor java frameworků Struts, JSF a Shale přijede 26.září na 2. setkání České Java User Group (CZJUG), kde bude mít prezentaci na téma webové frameworky.

Sdílet

Craig bude na CZJUG porovnávat webové frameworky a také předvede demo vizuálního nástroje pro práci s JSF, který bude brzy součástí NetBeans IDE. Bude také připraven odpovědět na dotazy z publika. Jeho prezentace tak rozšíří původně ohlášený program prezentací o buildovacím systému Maven Jasona van Zyla (z projektu Maven) a Miloše Kleinta (ze Sun Microsystems).

Craig byl členem expertní skupiny, která definovala Servlet 2.2 a 2.3, JSP 1.1 a 1.2 a je také architekt servlet containeru Catalina z projektu Tomcat. Craig v současné době pracuje v Sun Microsystems jako senior architekt a je častým hostem na konferencích o webových technologiích.

Prezentace začínají 26.září v 18:00, v budově FEL ČVUT na Karlově náměstí, v místnosti K1. Celková délka bude cca. 2 a půl hodiny. Toto setkání, oproti tomu poslednímu, nebude streamované přes internet nicméně by mělo být nahrávané a později k dispozici ke stažení. Více informací na CZJUG,