Hlavní navigace

Společnost Autosklo – servis CZ zavedla systém ABRA G3

[Tisková zpráva] Autosklo - servis CZ se sídlem v Praze a šesti pobočkami po celé České republice upgradovala informační systém ABRA.

Sdílet

Společnost Autosklo – servis CZ byla dlouholetým uživatelem informačního systému Abra Gold pracujícím pod platformou DOS. Při neustálém rozvoji se firma rozhodla modernizovat informační systém a zároveň tak zlepšit výměny dat mezi pobočkami a centrálou. Naplánováno bylo využití terminálových služeb, namísto doposud používaných replikací dat. V rámci výběrového řízení se firma rozhodla zachovat dodavatele ERP, společnost ABRA Software a.s., a povýšila systém na moderní Abru G3.

Ve společnosti byly instalovány moduly prodej, skladové hospodářství, účetnictví, pokladna, a banka. Se systémem pracuje sedm zaměstnanců a pobočky společnosti budou propojeny online. Smlouva mezi firmami Autosklo – servis CZ s.r.o. a ABRA Software byla podepsána 02.10.2008, implementace započala 05.11.2008. Spuš­tění do ostrého provozu se proběhlo 31.12.2008.

Společnost Autosklo – servis CZ s.r.o. působí na trhu od roku 1998. Zabývá se odbornými montážemi, opravami a prodejem automobilových a autobusových skel, likvidací pojistných událostí s montážemi zdarma, odbornými montážemi a prodejem střešních oken a tónováním autoskel.