Hlavní navigace

Autotube.cz je „nejrychlejší online televize“

[Tisková zpráva] Nová internetová televize prozrazuje ambiciózní plány společnosti Limemedia na poli online médií s motoristickou tematikou.

Sdílet

PRAHA, 15. 3. 2010 – Internetové vydavatelství Limemedia, a.s. rozšiřuje portfolio svých titulů o nový projekt Autotube.cz, jehož fungování zahajuje dnes. Pod heslem „nejrychlejší online televize“ nabízí uživatelům atraktivní video obsah s vysokým podílem vlastní tvorby. Obsahovým těžištěm webu jsou video recenze atraktivních automobilových novinek, ale příznivci rychlých kol se mohou těšit rovněž na videozáznamy crash testů, měření dynamických parametrů nebo oficiální prezentační videa výrobců automobilů.

Na Autotube.cz se také přemisťuje video obsah, kteří byli uživatelé dosud zvyklí hledat na jiných webech vydavatelství Limemedia, jako je autoweb.cz nebo magazín iMOTOR (www.imotormag.cz). „U zrodu Autotube.cz stála myšlenka soustředit veškerý video obsah našich auto-moto titulů na jednom místě v uživatelsky přívětivém prostředí s intuitivním ovládáním a vysokou kvalitou přehrávání,“ vysvětluje Jiří Červenka, vedoucí sekce auto-moto titulů v Limemedia, a.s.

Ihned po svém spuštění nabízí Autotube.cz stovky atraktivních videí, které jsou logicky členěny do pěti hlavních rubrik: AutoMag, TrackTime, iMOTOR, Crash testy a RoadTube. Sofistikovaný engine na pozadí webu je zárukou vysoké obrazové kvality a velmi rychlého načítání videí bez nadměrných nároků na výpočetní výkon počítače nebo rychlost připojení k internetu. Uživatelé mohou videa z Autotube.cz snadno vkládat do svých internetových stránek nebo je sdílet v sociálních sítích, jako je Facebook.

„Spuštěním AutoTube.cz potvrzujeme své postavení jednoho z předních poskytovatelů auto-moto obsahu na českém internetu,“ řekl Jan Fahoun, generální ředitel Limemedia, a.s. „Tento nový ambiciózní projekt svědčí o našem odhodlání přinášet českým uživatelům ještě atraktivnější online tituly s kvalitním obsahem,“ dodal. „A pokud jde o naše novinky pro rok 2010 v sektoru auto-moto, mohu českou internetovou veřejnost již nyní ujistit, že Autotube.cz je pouhý začátek.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).