Hlavní navigace

Autoweb.cz má první snímky Škody Yeti

[Tisková zpráva] Server autoweb.cz zveřejnil jako první v České republice špionážní snímky vozu Škoda Yeti, prvního terénního modelu v historii mladoboleslavské automobilky. Ten měl být veřejnosti oficiálně odhalen až příští týden na autosalonu v Ženevě. Vůz byl však přistižen na tajných testech ve Skandinávii a jeho obrázky se tak na serveru autoweb.cz objevily už dnes.

Sdílet

„Yeti je pro Škodovku klíčový model. Obliba malých SUV v celé Evropě rychle roste, mnohdy na úkor tradičních segmentů, v nichž je Škoda Auto zastoupena nejsilněji,“ řekl Dalibor Žák, vedoucí redaktor serveru autoweb.cz.

Škoda Auto je známá tím, že střeží nové modely ještě pečlivěji než jiné automobilky. Špionážní snímky nových škodovek se ale na autoweb.cz objevily již v minulosti. „Našim špionážním fotografům se povedlo vyfotit – za dramatických okolností – novou Fabii nebo ještě dříve Octavii Combi,“ připomněl D. Žák.

Server autoweb.cz je jedním z nejnavštěvo­vanějších českých motoristických serverů, měsíčně přitáhne přes 130.000 čtenářů. Provozuje ho společnost Limemedia, která dále vlastní i servery Living.cz, Femina.cz a Formule-1.cz, komunitní portál PartyPlanet a interaktivní magazíny BEAST, iMOTOR, SHINE, SHOT nebo THE MEN.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).